Ei ole synti olla kepulainen mutta onhan se häpeä!

Eipä tässä muuta. Lyhyestä virsi kaunis. En aio jatkaa tästä pitempään enkä jatkakaan. Sepä siitä. Nyt saunaan. Hyvää yötä.
368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"Hra.Majuri" on kova poika ainakin saunomaan.

Äänestä

Kyllä hävettää. Isäni oli maanilveilijä eikä äitinikään tehnyt mitään.

Äänestä

Kyllä nuo tsadilaiset ovat viisaita, vai mitä Jombe?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Res.pankkosSaunaMajuri kirjoitti:

Eipä tässä muuta. Lyhyestä virsi kaunis. En aio jatkaa tästä pitempään enkä jatkakaan. Sepä siitä. Nyt saunaan. Hyvää yötä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu