Pillun nuoleminen

roba75

Pillua tekisi mieli nuolla sekä panna löytyykö ketä

7

567

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nuolemutnirvanaan

      Jaa että tekiskö mieli, et tiedäkään kuinka paljon. Oon naimisissa onnellisesti ja onnellisesti, seksiä siis perusseksiä satunnaisesti, mutta ei muuta. Itse rakastaisin sitä kun mies nuolisi mut nirvanaan. Imisin kyllä myös sun kullis turvoksiin. Ja sais mua muutenkin naida, kun kotona ei liioin sitä saa. En kuitenkaan hae mitään muuta parisuhdetta, sillä sellainen mulla on.
      Olisitko valmis olemaan vakituinen salanuolijani? Kamala sanoa, mutta mulla oli sellainen monta vuotta, mutta hänen elämäntilanteensa muuttuttua olen vain kaivannut sitä tunnetta. Saisit pilluni aina suihkun raikkaana. Ja vielä jos sulla olis välillä pikkasen parransänkeä sopivasti kutittelemassa pilluani niin voi pojat.
      En halua niinkään satunnaisia nuolijoita, vaan yhden hiton hyvän joka tietäis mistä naisen saa laulamaan hoosiannaa.

      • KiinnostaaKovasti

        Moikka!
        Mistäpäin sinut löytäisin? Minä katselen juuri sinun kaltaistasi suuseksitä nauttijaa :-)


      • Nuolemutnirvanaan

        Olen pääkaupunkiseudulta, 40


      • Nuolemutnirvanaan kirjoitti:

        Olen pääkaupunkiseudulta, 40

        Asun Karjaalla


    • halukasnainen51

      Mua haluttas.. kiinnostaako viiskymppinen nainen? Missä.päin olet?

      • Asun Karjaalla tule käymään.


    • Siistin pillun nuoleminen ja imeminen, on aivan upeaa. Naiutin suuresti kun näen ja tunnen, naisen nautinnon, jonka tuottajana olen minä! Ja varsinkin kun naisen alaston vartalo vavahtelee orgasmin kourissa ja kädellä painetaan päätäni yhä tiukemmin pillua vasten. Tuosta nautin jopa enemmän kuin omasta laukeamisesta.
      Herrasmies, 47v,180/84.
      [email protected]
      Vantaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      98
      1201
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      87
      824
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      764
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      683
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      606
    6. 31
      593
    7. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      548
    8. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      15
      541
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      513
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      466
    Aihe