Onneksi homokiekko loppu

Onneksi homokiekko tältä erää loppui. Eletään toivossa, että loppuu aivan kokonaan.
566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei loppunut ainakaan meidän perheessä jääkiekko. Meillä harrastetaan kolmea eri lajia. Jalista,lätkää, ja kuviokelluntaa.
Taidat itse olla homo?

Äänestä

Jääkiekko on jo junnutasolla nuorten eliittihomojen hommaa, ei tuohon lajiin yksinhuoltajaperheen nuorella homopojalla ole mitään asiaa.

Äänestä

Meneekö kaikki joukkueet vuorollaaan vetämään Putnia viikseen Moskovassa, niin, että Vladimir olisi vähän aikaa tyydytetty ?

Pietarin viemäripojat ei taida enää jaksaa nussia Putinin väljää anusta ?

Äänestä

Elele vaan sinä rakastamassasi Toivo-Sedässä kun me kehitetään tulevaisuuden tähtiä.
Toivon kanssa ryppy rakkaudessa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EihomoKiekkoa kirjoitti:

Onneksi homokiekko tältä erää loppui. Eletään toivossa, että loppuu aivan kokonaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu