onko Porissa missään gloryholea?
Porissa gloryhole?
23
4694
Vastaukset
- kallerrrr
erotic center? onko?
- 17vm
Ei taida siellä olla,kiihottavaa kyllä olisi kokeilla gloryholea.
- M_25
Ei ole Eroticcenterirrä ei. Voitais vihjailla että tämmöselle vois olla kysyntää :) Eros-sexsissä sentään oli gloryhole! Harmi vaan että paikka on ollu kiinni jo useemman vuoden.
- porijannu1993
erosissa tuli itsekin imettyä rei'istä :D. milläs me tänne saatais...
- BPori
porijannu1993 kirjoitti:
erosissa tuli itsekin imettyä rei'istä :D. milläs me tänne saatais...
Kävisikö porakone, jossa reikäsaha?
- Hyvätajat
Ite kävin myös usein siellä alakerrassa katselemassa "leffoja", oi kunpa ne ajat vielä palaisivat takaisin.. Missäs Porissa sitten nykyään runkkaillaan porukalla, Yterissä?
- Porarihilti
Terve tuloa mun luokse Poris, mä voin poraa reijän tohon liiterin seinään. siin on sitte gloryholea kaikille halukkaille.
- jamp87
Olis kyllä kiimainen kokemus
- tulospori
onko tuolla erotic centerissä videokatselutila/koppeja?
- porimm27
On sielä 3 koppia, mutta eipä ole gloryholea niiden välissä :/
Pitäis ehkä vihjaista että vois tulla enemmän kysyntää kopeille jos sinne gloryhole rakennettaisiin...
- Pori33
Kellään tietoa onko missään?
- porilainenpoika
ei taid ol. olis kiimast kyl kokeil
- Uninentyttö
Eikö porissa oo vielkään gloryholea tarjolla missään?
- Imettaja20cm
Joko on gloryhole jossain?
- EhdotuksiaPaikasta
Minne voisi tehdä Porissa glory holen?
- genos
Onko vieläkään?
- KiimanenJuttu
Minne voisi tehdä glory holen Porissa?
- mukana
terve! onko kukaan menossa leffoja katselemaan porin pornoliikkeeseen tänään?
- glooriluukkumies
Tosi hyvä gloryhole on Porin poliisilaitoksen postiluukku. Sinne kun työntää munansa, niin jo alkaa tuntumaan palleja myöten, kun pätkivät kumipampulla terskaan.
- löylykauha
Mulla on löylykauhan mentävä hole perseessä ,sinne saa työntää mitä vaan,munaa,porkkanaa,kurkkua yms
- Anonyymi
Erotic center on uusinut alakerran katselutilojansa! Nyt löytyy gloryhole ja myös yhteinen isompi katselualue.
- Anonyymi
Perustin ryhmän kikkiin satakuntalaisille jotka ois halukkaita kokeilemaan gloryholea.Käykääs kertoo mis ois mahista käydä imemässä ja imettämässä satakunnassa🙂Naisiakin ois kiva saada sinne😉Ryhmä löytyy haulla satakunnas julkisista ryhmistä.Tai laita viestii mulle kik leukutin nii lisään sut.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827086Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267053Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1086157Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa635185Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405098Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274585Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163467Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003380