Hymyilevää päivää

4232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kukakohan kätkeytyy nimimerkkisi taakse? Ei tule täällä usein roikuttua, ties vaikka jotain vinkkiä olisit joskus antanut, mutta on ainakin itseltäni mennyt ohi.

SIlti vastaan: ainakin tähän mennessä päivääni on mahtunut jo monta hymyilevää ja hymyilyttävää hetkeä, ja lisää on tulossakin :)

Äänestä

Samoin sulle,vaikka taivas itkee sadoin pisaroin...:)

Äänestä

Olipa ihana laulu. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näintälläkertaa kirjoitti:

sulle nainen!!! :) https://www.youtube.com/watch?v=LjhCEhWiKXk

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu