Kuis olis kun nyt en enää pidättele ?
Vietettäis koko hiivatin toukokuu sängyssä ja kesäkuulla katottais, onko pulla päässyt uuniin.
Nainen E.
Ota jo lopultakin se onkesi esille niin tulen kuin sadeeeeeeee . . .
Vietettäis koko hiivatin toukokuu sängyssä ja kesäkuulla katottais, onko pulla päässyt uuniin.
Nainen E.
Ota jo lopultakin se onkesi esille niin tulen kuin sadeeeeeeee . . .
Vastaukset 8
Vanhimmat
Miksi vasta toukokuussa, kyselee E nainen ?
Mun pullat on jo pyöritelty D
No nyt on jo asiallista tekstiä, hyvä juttu. Tulehan käymään, voit varata ajankin jos tahdot, niin katsellaan mistä aloitetaan tilanteen käsittely ja purkaminen. Olen ammatiltani parantaja ja huora, ihan miten vain asian tahtoo nähdä.
Menix vähän överiks? Mun leikki loppu tähän. Moikka.
Taksa on tuntitaksa, eli sinällään helppo ennakkoon laskea koko toukokuulta. Järkeenkäypää. Älä pelkää pikku porsas.
röh röh, sikaa imetään niinkö?! tissipaastolla jo vuodenpäivät, ei maitoa vaa keinotekoista lientä, sikaa imetään ja ikkunoidaan 24/7 kinkkupöytää varten
Kolme pientä porsasta olivat rakentaneet talon, ja asuivat siellä onnellisina. Tuli susi ja uhkasi: puhkun ja puhallan talonne nurin ja syön teidät. Puhalla vaan, ilkkuivat possut. Susi puhalsi, ja imi, ja koko mökki sortui maan tasalle. Porsaat kuolivat rytäkässä saamiinsa vammoihin, mutta susi ei halunnut syödä raatoja vaan veti salaattia buffetista. Samaan aikaan karhu näki tapauksen, ja nauroi sille niin että susi putosi läheiseen jorpakkoon uppeluksiin. Pari homoa näki tilanteen mutta tyytyi ottamaan selfiet joissa näkyi sortunut rakennelma, minkä jälkeen kaikki menivät kouluun kukin omaan kaupunkiinsa. Matkalla ei syntynyt ketään koska kaikki majoitusliikkeet olivat laman vuoksi kiinni. Sillävälin toisaalla ydinvoimalan räjähdys oli tuhonnut kaiken elollisen.
Haloo, et ole noin helppo! ;) Mieti nyt mitä kirjoitat, et edes tunne...
toimia meidän. Ota jo mut!
T.E