ENÄÄ EI PANETA!

Seesteinen83

Olen nyt 32-vuotias mies, jolla on poikuus tallella. Aikasempina keväinä on aina panettanut, mutta nyt on erikoinen olo, kun en vaan haaveile seksistä ja koe turhautuneisuutta. Eli ilmeisesti tässä iässä alkaa panetus häviämään. Joskus 24-vuotiaana huomasin ensimmäisen kerran, että sellainen jatkuva panetus lakkasi, mutta siis nyt on melkein täysin haluton olo.

Samalla on huomannut myös sen, ettei vastaläskeistä pääsee yhtä helpolla eroon kuin nuorempana :)

5

642

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ettei vaan johtuis siitä, että testosteroni tasot on lähteny laskuun iän myötä tms. Ruokavaliota viilaamalla voi ehkä olla apua. Ja sitten jos vaan mahdollista niin poikuudesta eroon. Se on yks sun perus tarpeista ja siitä huolehtiminen tärkeetä. Vaikuttaa terveyteen. Enhän mä tietysti tiedä sun tilannetta todellisuudessa. Mut seksi on parhaimmillaan voimavara.

    • sunkelpaa123212321

      EI kannata toivoa ainakaan poikuudesta eroon pääsemistä! Sen jälkeen se panetus vasta alkaa :D RUpeaa aina ajattelemaan seuraavan vastaantulevan naisen kohdalla miltäköhän ton kanssa tuntuisi se. Kaipaan niitä aikoja kun ei ollut tota "elukkaviettiä" En ois uskonu et muakin vastaan tulee joku seireeni, joka aiheuttaa mulle ton kirouksen.

      Oon ylpeä sun puolesta, että oot löytänyt sisäisen rauhan! Kateeks käy :D Olis tarvinnu muuttaa johkin munkkiluostariin lapsena, mis ei oo naisista tietooka.

    • Miten niin? Minäkin olen 32 ja koko ajan panettaa. Jotta silleesä.

    • UjoKokematon27v

      Ei ole enää poikuus tallella kun olen sen menettänyt itseäni huomattavasti vanhemmalle naiselle mutta kuitenkin voin kutsua itseäni edelleen erittäin kokemattomaksi seksin saralla.

      Pahinta on se kun tietää että ei saa kuin korkeintaan hyvin harvoin ja koko ajan kuitenkin panettaa aivan älyttömästi. En ole vielä tähän mennessä saanut seksiä edes miltään lähellekkään täydelliseltä nuorelta missityyppiseltä unelmien naiselta mutta sekin riittää että on joskus nussinut naisen kanssa ja lauennut että tekee mieli lähes jatkuvasti.

      Seksi on kuin jotain huumetta mihin jää koukkuun ja kun sitä on joskus saanut niin sitten on kauhea tuska päällä siitä jos ei saa säännöllisesti kun koko ajan kuitenkin kauhee panetus päällä ja muna sykkii kovana housuissa.

      Tumputtaminenkin on vain hetken helpotus ja mitä enemmän sitä tekee niin tuntuu että himot vain kasvaa. Pitäis varmaan ostaa kaupasta purkillinen jotain tärpättiä ja kastaa munansa siihen niin ei ehkä enää ikänä tekisi mieli seksiä sen jälkeen. Kesä tulee olemaan taas yhtä tuskaa kun näkee jälleen vähäpukeisia seksikkäitä naisia kaikkialla samalla kuitenkin tietäen ettei minulla ole mitään oikeutta tai mahkuja saada sellaisia naisia.

      • vanhennutaan

        Älä sure, kun elät yhtä vanhaksi kuin minä eli 62-vuotiaaksi, niin ei enää tunnu siltä, että pitäisi päästä panemaan. Vastaantulevia kauniita nuoria vähäpukeisia tyttöjä kyllä katselen mielelläni, mutta he eivät enää juurikaan saa kaluani pystyyn. Itsetyydytyksessä taas saan orgasmeja, jotka voittavat nautinnollisuudessaan nuorempana saadut. Eli elämäni on tätä nykyä hyvin tyydyttävää.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      38
      2181
    2. Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!

      Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten
      Maailman menoa
      64
      2032
    3. Helsingin yllä valopalloja

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön
      Sinkut
      121
      1930
    4. HÄLYYTYS!!

      Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36
      NATO
      388
      1670
    5. Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?

      Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.
      Kouvola
      103
      1641
    6. Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja

      Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah
      Maailman menoa
      124
      1464
    7. Millainen on naisellinen nainen

      Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n
      Sinkut
      182
      1092
    8. Raamatullinen kaste

      Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu
      Kaste
      53
      967
    9. Mitkä asiat kaivatun ajattelussa

      Ihmetyttävät? Mikä on tullut yllätyksenä?
      Ikävä
      75
      915
    10. Mitkä olisivat kolme tärkeintä

      vihjettä kaivatustasi?
      Ikävä
      27
      899
    Aihe