Kylläpä taas jollakin mielikuvitus valloillaan, tuntee Thaimaan huumetilanteen ja ihan tänne jaksaa raporttia tyrkyttää . Kannatta suhtauta
varauksella kyseisen tiedottajan ammattitaitoon,
Joku satunnainen matkailija ei liene täysin luotettava uutislähde
Vai oikein " huumekeskus "
12
213
Vastaukset
- huumeidenHuaHin
Hua Hin on todellinen huumeiden kehto, kyll tuosta lehtikirjoituksesta asia selvisi varsin hyvin.
- Thaimaa1
Jaaha, trolli vaihtoi ketjua ja nimimerkkiä taas.
Unohdit lisätä linkin lehtikirjoitukseen, trolliparka.
Jatkoa varmaan seuraa. Hehehee.
- hansi
Ei kai tänne kukaan asiaa kirjoitakkaan. täällä ahdistuneet päästää höyryjä ja me muut ihmetellään.
- pahintrolliThaimaa1
Niin ihmettele vain, pahimman trollin Thaimaa1 ja monien muiden, hänen käyttämiensä nimimerkkien kanssa!
- Thaimaa1
pahintrolliThaimaa1 kirjoitti:
Niin ihmettele vain, pahimman trollin Thaimaa1 ja monien muiden, hänen käyttämiensä nimimerkkien kanssa!
Voi trolli parka. Sinun jakomielitautisi on todella akuutissa vaiheessa. Hakeudu äkkiä hoitoon.
Ymmärtäisit olla sotkematta minun nimimerkkiä omiisi nimimerkkeihin.
Sinulla on todistetusti 30 eri nimimerkkiä Hua Hinin viestiketjuissa.
Jään odottelemaan taas tämän trollin uutta nimimerkkiä ja jatko trollia.
Hr he hee trolli. - ykköstrolliThaimaa1
Thaimaa1 kirjoitti:
Voi trolli parka. Sinun jakomielitautisi on todella akuutissa vaiheessa. Hakeudu äkkiä hoitoon.
Ymmärtäisit olla sotkematta minun nimimerkkiä omiisi nimimerkkeihin.
Sinulla on todistetusti 30 eri nimimerkkiä Hua Hinin viestiketjuissa.
Jään odottelemaan taas tämän trollin uutta nimimerkkiä ja jatko trollia.
Hr he hee trolli.Jälleen Thaimaa1 tuli palstoja saastuttamaan yhdellä käyttämistään nimimerkeistä.
Pysyisi poissa kirjoittamasta, niin siistiytyisivät palstatkin asiallisiksi. - Thaimaa1
ykköstrolliThaimaa1 kirjoitti:
Jälleen Thaimaa1 tuli palstoja saastuttamaan yhdellä käyttämistään nimimerkeistä.
Pysyisi poissa kirjoittamasta, niin siistiytyisivät palstatkin asiallisiksi.Trollin sivupersoona iski jälleen.
- HuaHinEiHyvä
Kuka se henkisesti sairas oikein on Thaimaa1 , kuvittelet sairaassa mielessäsi keskustelevan yhden henkilön kanssa palstalla.
Hua Hin näytti Sonkranin aikaan todelliset kasvonsa sen sai brittiperhe kokea. - 5787668888
HuaHinEiHyvä kirjoitti:
Kuka se henkisesti sairas oikein on Thaimaa1 , kuvittelet sairaassa mielessäsi keskustelevan yhden henkilön kanssa palstalla.
Hua Hin näytti Sonkranin aikaan todelliset kasvonsa sen sai brittiperhe kokea.Mene vittuun sönköttämästä paskaa täältä, tällä palstalla olen kolmas kirjoittaja sinä olet saanut päihisi kunnolla Thaimaayhdelta, ja ilman häntä täällä olisit vain sinä yksin.
- hulluonHuanhullu
5787668888 kirjoitti:
Mene vittuun sönköttämästä paskaa täältä, tällä palstalla olen kolmas kirjoittaja sinä olet saanut päihisi kunnolla Thaimaayhdelta, ja ilman häntä täällä olisit vain sinä yksin.
Luojan kiitos meitä täysjärkisiä kirjoittajia vielä löytyy, etteivät kaikki lukijat kuvittele Thaimaa1 ja 5787668888, jotka ovat sama hulluudesta kärsivä mielipuoli, edustavan Thaimaan matkailijoita.
Tämä hulluhan terrorisoi kaikkia Thaipalstoja, kuten vajaamielisillä on tapana. - Thaimaa1
hulluonHuanhullu kirjoitti:
Luojan kiitos meitä täysjärkisiä kirjoittajia vielä löytyy, etteivät kaikki lukijat kuvittele Thaimaa1 ja 5787668888, jotka ovat sama hulluudesta kärsivä mielipuoli, edustavan Thaimaan matkailijoita.
Tämä hulluhan terrorisoi kaikkia Thaipalstoja, kuten vajaamielisillä on tapana.He he heh hee. Vai olet sinä täysjärkinen. Salli minun nauraa. heh heh hee trolli, he he hee, hoh hoh hoo trolli.
Tämä "täysjärkinen" kirjoittaa jatkuvasti eri nimimerkeillä jakomielitautisen totuudella. - banniinThaimaa1
Thaimaa1 kirjoitti:
He he heh hee. Vai olet sinä täysjärkinen. Salli minun nauraa. heh heh hee trolli, he he hee, hoh hoh hoo trolli.
Tämä "täysjärkinen" kirjoittaa jatkuvasti eri nimimerkeillä jakomielitautisen totuudella.Säälittävä luuseri tmä Thaimaa1, joka pitäsi saada kyllä poistettua pastoille kirjoittamasta, saisimme vihdoinkin asiallisen palstan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude14913178Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta
Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t729621Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h959113Suomen velka kasvoi ennätysvauhtia - Mäkynen repostelee
– Velka kasvoi eniten tilaston historiassa, Mäkynen kirjoittaa. – Vuoden 2025 toisella neljänneksellä selvästi eniten k207756Giorgia Meloni vs Riikka Purra
Kyllä Italian pääministeri on kauniimpi ja seksikkäämpi, kuin Suomen valtiovarainministeri Riikka Purra. Mitä jotkut näk386724Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.1486158Ohhoh. Kokoomusvirkamiehen mukaan Suomessa ei ole työttömyyskriisiä
Kun kokoomuksen johtama hallitus epäonnistuu täydellisesti talouspolitiikassaan, niin aikaisemmin erittäin pahaksi määri153134En lähde armeijaan enkä siviilipalvelukseen
Maanantaina telkan uutisissa toistamiseen kerrottiin tästä luuserista, joka kärsii muka "masennuksesta", mutta nauraa rä3911209Aikuisten säälittävä käytös
Mikä mahtaa aikuisia hiertää ja mistä näin kovaa että alaikäisen pahoinpitelyn jälkeen vielä kirjotellaan täällä. Sana v71154YLE: Stora Enso Imatra aloittaa yyteet
www.hs.fi/talous/art-2000011528377.html Yle: Stora Enso aloitti muutosneuvottelut Imatran-tehtailla Metsäteollisuus|Yl841000