Kortti pois tunnissa

885
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kuulijalle motoristit niitä menettää usein kevään eka ajokerralla.. Tänäin näin, kun pikkupoika keuli mankeumopolla. Mikä rangaistus?

Äänestä

Mikä oli aloituksen viesti.

Äänestä
  • "Osaan laittaa linkin keskustelupalstalle"

    Äänestä

Oho, Norjassa. Olisin kuvitellut että kyseessä on Suomalainen puupää.

Äänestä
  • Suomessa on niin vähän valvontaa, ettei luulisi ensimmäisellä kerralla kärähtävän.

    Äänestä

  • Tää on mielenkiintoista ja hauskaakin kun osa porukasta valittaa että poliisi kyttää ylinopeuksia jatkuvasti ja liikaa toiset taas on sitä mieltä että valvontaa on vähän. Tekee poliisi miten päin vaan niin aina on jotkut valittamassa. Heh.

    Äänestä

Tesla kiihtyy parissa sekassa, tuohon nopeuteen!

Äänestä
  • Varmaan saa alennusta kun ei ollu öljykärry!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Masa200 kirjoitti:

Menetti korttinsa tunnissa:
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016042721481912_ul.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu