pitää susta, halia, hassutella, hullutella, katsella silmiin, suukotella, pitää hyvänä sekä kaikkea mahdollista kivaa ja tietysti vaan tykätä :) kerranhan täällä vaan ollaan, miksi tehdä asioista liian vaikeita. Nauttia elämästä. Elämä on tässä ja nyt, ei huomisessa eikä eilisessä. Päätinpä tänne avautua tuon verran, koska sydän on vaan pakahtua <3 Vaikka ei mitään koskaan tulisikaan, niin silti ihanaa että olet ollut olemassa. Tykkään niin. Hyvää yötä miehelle.
Haluan vaan niin
tältävaantuntuu
17895
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Niin, aattelit vain laittaa tiedoksi. Jos sellaista toivot niin miksi siihen ei olisi mahdollisuutta, oletko tehnyt kaikki oikein? Tarkoitan luottamusta.
se mies ei taida tietää mietteitäsi, et ole ehkä kertonut ja elämästä tulee vaikeaa.
Hienosti kirjoitettu.
Minäkin nainen ja miehestä ajatellen.
Olispa ihana kuulla tämä yhdeltä S-naiselta. Kuulosti niin ihanalta:) Hyvää yötä hänelle<3
Mistä päin S on?
kello on sulla liian paljon hän ollaksesi.
Mitääh, totta mitä kello on?
Tää oli paras :D
Onko ässällä nukkumaan menoaika?
satuliini nukulle jo.
Tuollaista tarvitsisin elämääni. Hänen kanssaan.
Eikö ole ihmeellistä, että tiettyjä asioita haluaa tehdä jonkun ihmisen kanssa, vaikka maailmassa on hurumykket ihmisiä ei kaikkien kanssa herää tunteita.Joskus päiväunissa ajattelen millaista elämä olisi jos hän olisi ihan oikeasti elämässäni?Ärsytettäisimmekö toisiamme, vai tykkäisimmekö hassuina vain toisistamme, millaista arki olisi?Olisimmeko kuinka erilaisia vai samanlaisia.Outoa, kun ajattelee kaikenlaista, mutta kaikki tuntuu vain aavistelulta.Ei edes tiedä mitä toinen pohjimmiltaan ajattelee, tuntee, leijailee jossain välitilassa.
Olisihan se hienoa jos olisi tollanen höpönassu joka hassuttelis suukottelis hierois niskaa jahartioita ja päinvastoin minä hälle. Saunottas mökillä uitas ja naatittais luonnosta ja toistemme seurasta. Se olisi jotakin miun mielestäni
Joo hassuttelevien tyttöjen luokse hassuttelamaan vaan...
....
Kuulostaa rennolta ja mukavalta.:)
Ihana viesti kunpa olisikin totta
jammata kuumasti
https://www.youtube.com/watch?v=_7D9tI69bMo