Täällä on aika paljon monien vuosien takaisia juttuja. Olisi mukava kuulla parin viime kesän kokemuksia kultahietikosta, suosituksia hyvistä ravintoloista, ja tietoa niistä mitkä kannattaa kiertää kaukaa...
Luotettavat rahanvaihtopisteet kiinnostaa myös ja missä kultahietikolla löytyy ihan pankki jossa voisi vaihtaa valuuttaa?
Entäs hintataso, vieläkö on mielestänne edullista?
Tuoreita kokemuksia Kultahietikolta?
6
715
Vastaukset 6
- 25kertakesällä
rahanvaihto hotellien respoista kurssi tai sitten pankista. Ainoa hyvä ja edullinen ruokapaikka rannassa Admiral-hotlan kupeessa, toisessa kerroksessa.Nimi alkoi aallaa.
- Viimekesänäolinsiellä
Hyvää ja edullista ruokaa saa joka paikassa ei voi sanoa mikä olisi paras ravintola tai baari.kultahietikolla samoissa hinnoissa ruokailu ravintolasta riippumatta.varnassa voi olla halvempia ravintoloita .
- nazdrave
Eipä nyt vielä tämän kevään kokemuksia kyselijän aiheesta voi ollakaan kun sesonki ei ole alkanutkaan. Sanottakoon kuitenkin näin, että ei niitä oleellisia muutoksia tapahdu mihinkään suuntaan muutamassa parissa vuodessa. Levan kurssi on vakaa euroon kytketty ja vaihtokurssikin näinollen pysyy stabiilina. -Ravintoloissa tietenkin pieniä muutoksia tapahtuu henkilökunnan vaihtumisen takia, mutta hinnoissakaan ei suurta elämistä. -Bulgaria edelleenkin edullisin rantaloma kohde Euroopassa. Kannattaa tämän kesän suhteen ehkä varata lomansa ajoissa esim. Turkin levottoman tilanteen takia ja siksikin, että esim. venäläiset eivät enää sinne mene. Egyptikin on pois kuvioista.
- 25kerta
Amfora ravintola rannassa lähellä maailmanpyörää.Isot ja edulliset hyvät ruoka-annokset.
- HarriKeslonen
Saakos siellä nykyään ruokaa? Ennen siellä sai vain kaalikeittoa ja kuivuneita salmonella-broilerinjalkoja.
- Krisutiinas
Up.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.712303Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt361882- 1001201
- 47965
- 91872
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.26827- 29700
- 41685
Äimän käki
Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,144673Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?56598