Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mitä veikkaatte?

Kumpi voittaa jääkiekossa itävalta vai slovenia?Peli on jo alkanut ja vedot laitettu.
356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Slovenia voittaa.

Äänestä
  • Odotinki joltain homolta tollasta kommenttia.

    Äänestä

Bärkkele, tämä on vedonlyöntipalsta eikä mikään arvauspalsta! Täällä pitäisi keskustella yli- ja alikertoimista, eikä heitellä mitään bärkkeleen arvauksia hei! Tällä palstalla on ainoastaan yksi todella lahjakas ja menestyvä vedonlyöjä, nimittäin Lahden Kyösti. Hän on kuulemma kaiken lisäksi myös komea mies, mahtava rakastaja ja muutenkin todella upea kundi. Voi kun olisin enemmän hänen kaltaisensa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Veikkauksia kirjoitti:

Kumpi voittaa jääkiekossa itävalta vai slovenia?Peli on jo alkanut ja vedot laitettu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu