Eikö löydy?
Kuka kerkee ensimmäinenä laittaan shortsit on makee ja muotitietoinen, siellähän on aika lämmin?
Pitkälahkeisillako tällaisena päivänä, ei nyt sentään, häpeäähän se aiheittaa.
Missä shortsit on?
10
219
Vastaukset
- shorstman
Niinpä, asiaa. Shortsit jalkaan heti vaan kun vähänkin tarkenee ja niillä pitkälle syksyyn. Shortsit pitää olla todellakin nimensämukaiset eli reippaasti yli polvien, miehille näitä lyhkäisiä ei tunnu juuri kaupasta löytyvän. Olisiko tietoa mistä niitä saa ??
- Timo_XL_
Vaatekaupat tuntuvat olevan suosittuja moisten pelivälineiden hankintapaikkoja!
Jostain syystä!?
Mut kannattaa kysellä muualtakin, jos sattuis tekemään vaikka löytöjä!
Kuten: Apteekit, nakkikioskit, metallipajat yms...
- wkyhtf
Helmikuussa Malmilla mies kulki shortseissa.
- shortsman
Jalassa ne on olleet jo kolme päivää, mahtavaa saada kulkea pelkät shortsit jalassa !!!!
Aamuisin vähän palelee mutta siihenkin tottuu - nykuy
meikä ollut jo monta viikkoa shortsit jalassa, Mahtava alku kesälle. Shortsit lyhenee kun ilmat lämpenee ja paita lähtee Näin kesään !!
- junttipaskiaiset
Vain juntit kulkevat typerissä polviin asti ulottuvissa shortseissa.
- runningmen
Lahkeettomat ja kevyet juoksushortsit paras valinta, ei kiristä ja ilmavat, niillä mennään !!!!!
Lyhyet farkkushortsit, jo joitakin päiviä käytetty.
- t54g
Koko kesä kuljettu lahkeettomissa pienissä shortseissa ja hyvin on pelittäneet eikä turhia kiristä ja hikoile. shortsit pitää olla todella lyhyet nimensä mukaisesti en ymmärrä sellaisia polvihousuja näyttääkin typerältä !!!!!!!
- hghyuyh
Shortsit joiden alla Legginsit on seksikkäin yhdistelmä viileneviin keliin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu3673160Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3101508En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n841312- 1081311
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991295Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591255- 481145
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi801062Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa25960- 33847