Vapun suunnitelmasi?

Mitä suunnittelet vapuksi?

Minun suunnitelmani lyhyesti: Ostan kumeja. Jos blondi tekee oharit, pyydän Jaanaa antamaan kaunista kiinteää pyllyään.
368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vedä samalla laastit töpselikärsään :D

Äänestä
  • ei paha. ei paha.

    Äänestä

Vaimo on astuttu.Nyt sitten kaljaa koneeseen,grillimeininkiä,saunomista ja lisää vaimon astuntaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä_suunnittelet kirjoitti:

Mitä suunnittelet vapuksi?

Minun suunnitelmani lyhyesti: Ostan kumeja. Jos blondi tekee oharit, pyydän Jaanaa antamaan kaunista kiinteää pyllyään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu