Mikä ihmeen ulkomaalainen mies hakkasi teinityttöä ja yritti ostaa seksipalveluita Salon torin laidalla? On tuokin sairasta vapunviettoa.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016050121500014_uu.shtml
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016050121500014_uu.shtml
Vastaukset 16
Vanhimmat
No mitä voi odottaa luolaihmisiltä? Apinoitahan nuo käytännössä on alempine älykkyysosamäärineen. Kukapa tuollaisen kanssa vapaaehtoisesti haluaisi yhtään mitään. Menee hyvä geeniperimä hukkaan kun sekaan tulee aitoa apinan geenistöä.
Sikoja ovat tuonkaltaiset miehet, munat pois ja linnaan tai saunan taa ja...sitä saa mitä tilaa kun lähi idästä tulee raiskaajia.
Ei kai tuokin nyt vaan saa vielä tämänkin jälkeen pitää turvapaikkka-statuksensa? -Palautukseen välittömästi, ja rahat siihen tänne jääviltä serkuilta. Muuten alkaa oikeuskäsitys tässä maassa rapautua lopullisesti
Ja poliisille tulee ylempää käsky että vapautettava. Turvapaikka vielä kaupan päälle..
Joku kusipää, vastusti vielä poliisia...ei vaikeeta arvata. Kävin vaimon kanssa torilla illan suussa...näkyi mokkakorvia liikkeellä, katselivat silloin jo nuoria tyttöjä, pervot.
Suvakit sanoo taas, että tämä on yksittäistapaus ja syyllistävät uhrit.
Niinhän ne aina ja usein vielä ovat isolla porukalla piirittämässä, helkutin pervot...pahaa pelkään kun kesä tulee ja tytsät pukeutuu vähän paljastavammin mihin heillä tietysti on täysi oikeus.
Enpä tiedä mitäs tuossa nyt tapahtunut.. mutta huomasin kyllä että oli jo ed. illalla aika humalaisen kova vokottelu meno paikallisessa menomestassa yhdellä tällaisella arabialueesta alkuperäisestä tulleelta asukilla mutta muutamat Suomessa ilm. asutut vuodet eivät olleet niinkään kauheasti tuoneet kohteliaisuutta naissukupuolta kohtaan että puheet olivat vielä rajummat kun ne tosin tahtovat humalaisella Suomessakin syntyneellä vonkaavalla miehelläkin vähän vaan olla ikävät naiselle kuunneltavaksi
niin olivat jo ed. illalla jollain aika huonot käyttäytymistavat sitten vaan ja jos oli siinä porukassa jos oli useampia porukassa josta en varmaan kaikkia nähnytkään niin lisää juomisen takia oli varmasti loputkin käyttäytymissäönnöt vähän päässeet unohtumaan. Ei pitäisi juoda jollei pysy käyttäytymissäännöt mielessä niinhän se vaan menee että alkoholi voi viedä täysin muistin ja muuttaa täysin käyttäymisen tai pahentaa entisestään hieman ehkä huonohkoa käyttäytymistä, ikävä jos ryhmästä vielä ehkä tulee jotakin vääriä neuvoja tai ryhmä vetää muualta jotakin porukkaa joka ei alueella tule tulemaan pärjäämään.
Uuden Noikian miehii vaa...
Olkaamme kiitollisia, että kulttuuriamme rikastetaan! Ooh, kulttuurin rikkaus on koko Salon rikkaus!
Nyt ovat alkaneet kesän tapahtumat. Paskamatut ovat lähteneet nyt sankoin joukoin tuholaisretkilleen. Kyllä vitutuskäyrä kohoaa päivä päivältä kun seuraa tuon roskajoukon liikehdintää.
Vihapuheviestit eivät auta maahanmuuttajia kotoutumaan Suomeen. Hyväksykää ja tottukaa nyt jo ihmeessä heihin. Onko kantasuomalainen sen parempi ihminen kuin maahanmuuttaja ? Ei ole.
Jos tyttö joutuu raiskatuksi tai joukon ahdistelemaksi pitääkö se vaan hyväksyä...muslimithan ovat bedofiilin kanattajia kun heidän lakinsa ja uskontonsa sallii alaikäisiin sekaantumisen, kyllä on sairasta touhua. Ei täällä alaikäisiä naiteta aikuisille miehille eikä saateta raskaaksi. Niin kauan kun niitä mokkakorvia tai nokikeppejä täällä on on myös ongelmia. Onkos se vihapuhetta jos syyttää maahanmuutajia raiskauksen yrityksestä tai lyömisestä kukahan siinä syylistyy rikokseen.
Eipä ole turvapaikanhakijaksi tekeytyneenä suomalaiset menneet lomalle mihinkään koskaan tietääkseni... Turvaa tulivat hakemaan, mutta kovasti pimperon perään ovat. Tämä vetää tänne lisää porukkaa pimperon perässä ja onko tämä sellaista maahanmuuttoa, jota me haluamme. Itse luulin, että me haluamme tänne hoitajia ja muita työntekijöitä?
Nämä vievät varat oikeilta turvapaikanhakijoilta ja Suomen sossuturvakin tuhoutuu aika äkkiä.
Ei olisi vihapuhetta, jos nämä tulisivat tänne syystä, mutta nytkin Kolarissa annettiin periksi vaatimuksille, kun onhan se nyt ihan kauheaa, jos ei jengi saa käyttää jotain Fitness Gymiä ilmaiseksi, vaan joutuu esim. Ollikkalan punttisalille.
Näitä kohdellaan paremmin kuin suomalaisia. Ei suomalaisilla sossun asiakkailla ole tuollaisia etuja.
Onko pahoinpidellyksi tuleminen vihaviesti?
Eikö siellä torilla ollut kantasuomalaisia auttamassa? Näille mutiasille pitää aina toivottaa hyvää kotimatkaa!