....Hyvää yötä? Tietäisin että tykkäät.. Sitten voisin nukahtaa hyvillä mielin :-)
Laitathan viestiä minulle
Sinua.ajattelen
25664
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Hyvää yötä ja pirteää aamua :) Virtaa ja auringonvaloa viikkoon :)
Sinua ajattelen. Hyvää yötä. Tykkään. Nuku hyvin.
Tarkoitin kyllä puhelimeen, mutta kelpaa nuokin, -hymyilyttää, ihania ootte... Öitä! <3
Laita sä viestiä puhelimeen.
Anna numero niin laitan :/
ei tullut nukkumisestakaan mitään sitten jos on mielessä vain pehmoiset tytöt ja sääret. Olisi pehmoinen uni vähän kuin patjakin.
Joku iso jenkki pörähti kai pihassa vielä, kannattaa olla renkaat 335 millimetrin levyiset.
Unia...pitää laskea lampaita...mutta pässinpää sotkee laskennan.
Itse olen todennut, että silloin kannattaa hankkiutua pässistä eroon. Ja sitten oikein kivalla tuurilla ottaa uusi pässi tilalle.
Ostetaan uudet peitot, tuntuu pehmoisille sellaiset.
Mutta niin voi olla että olivat jotain minua tuntevia kavereita jenkkiautolla käymässä, olen aika hankalasti tavoitettava. Pitäisi aina ilmoittaa etukäteen.
Yskin kohta keuhkot pihalle niin ei tässä nukkumisesta tule mitään .. Voisipa joku nukkua mun puolesta..
Yhtä oon tässä ajan saatossa ihmetellyt, miks kaikki on alkanu yskiä mun seurassa?
Sehän nyt olisi jo kauhea paikka jos miehelle olisin allerginen. Kai siihen nyt joku estolääkitys on?
allergiaa tulee se on sitä, mutta minua mietityttää joku dodge charger, vanha magnum 383 -tyttö katsoin sen autoa ja juttelimme hetken... nooh sen näkee joskus.
Hyvää yötä, nuku hyvin, hyvällä mielellä ja herää levänneenä uuteen päivään :)
Hyvällä mielellä menen nukkumaan, mutta en tiedä saanko nukuttua. Huomenna naurattaa vielä enemmän. Eikö sitä sanota, että väsyneenä on kuin olisi humalassa.
Jos tulee liian hyvä mieli, että ajattelee pehmoisia peittoja kuin tyttöjä..
Odatan sun viestiä koska olen hämmentynyt taas.. Kun erottiin en tiennyt halusitko mun jäävän vai lähtevän... Oli erikoinen aamu... Voisitko puhua ääneen, musta tuntuu että sä luulet mun tietävän sun ajatukset...mä en tideä jos sä et kerro.
Joo tosiaan PBR:ltä mulla oli kerran bootsit, on vieläkin jäljellä, Professional Bull Riders -järjestön suosittamat kengät. Idahosta ostivat minulle, kun olivat siellä.
Rehellisiä jos ollaan en ois halunnut et ees tulit. Mulla on toinen mielessä ollut jo kauan etkä siihen paikalle pääse. Sori mut näin tää menee.
Tota etkö sä voi sanoo sitä suoraan irl ? Silloinhan se olisi selvää puolin ja toisin.
Oli hauska juttu, minä piirsin amerikkalaisille kuvion omasta jalasta ja laittoivat sitten bootsin sen mukaan, katsoivat koon jne sen pahvipalan mukaan Idahossa.
tussilla piirtää pahviin jalan kuvan jotta amerikkalaiset osaavat laittaa oikean kokoiset bootsit :)
Lentokone vie... ja tuo.
Kannattaa lähetellä amerikkalaisille kuvia jaloista jotta saa kunnolliset kengät!
Mutta hmm olenkohan, en tiedä ihastumisesta, mutta pidän joistain tytöistä aika paljon.
Sinulle tulee tykkäyksiä koko yö vielä.
Hyviä unia kaikille. Toivoo ukonjörrikkä.