Ja jos tätä ei osaa lukea, ilman opaskoiraa niin ei mahda mitään.
Punaiset: Teille ei enää ole tilaa tässä muuttuvassa yhteiskunnassa.
Sininiristiin me luotamme. Punaliput ei kelpaa enää.
Ei koskaan.
Kommunismi on pysyvästi kuollut, ja niin myös demarien maanpetturuus.
Punainen Outokumpu on historiaa. Pysyvästi
30
388
Vastaukset
- OKjes
JESjesjee
- siniristillä
Köyhät kyykkyyn. Siinä ei nyt demaritkaan auta. Ovat oppositiossa.
- luusisvituttaa
Vitun demarit. Pekkakin ja Tölli kuolleet pystyy
- AlistetutnaisetOPUSDEI
No vituttaa, Ku ei seisokkaan.
Nukkuvan muijaa pantiin, hiukan takapilluu oli ja labran muija oli tiukkaa, ei eis tiijä. Mutta kyllä oli hyvä panna pilluun. Siis nussittiin näitä naisia.
Ku demarinaista pantiin. Tarkkaan tiedän nää syntymämerkitkii sun naisen. Yhtiön konttorin nainen, en unhoda koskaan siis komeroa jossa naitiin. Ja annoit hyvää pillua.
Siis näitä nussineet ei oo kuolleet pysytyyn, ku demukat ja komukat. Ja näitten akkoja me nussittiin usein.. Nää urhot oli kokouksissa, ja me nussittiin sillä aikaa näitten naisii.
Ei nää pösilöt sitä koskaan tienneet. Pillua ja silleen. Tää oli kaupungin toimistolla ja nussin kovasti.
Pillulla herrastelleet.
Luusis vituttavan ku naitiin pilluja.
OPUSDEI ja elää- selvinpäin
"Nukkuvan muijaa pantiin, hiukan takapilluu oli ja labran muija oli tiukkaa, ei eis tiijä. Mutta kyllä oli hyvä panna pilluun." Olet saanut peräti kerran! Nukkuvalta!
Hyvinpä muista ainokaisen kertasi, ei kannata retostella
"Luusis vituttavan ku naitiin pilluja" Kai se oli vaihtelua oman tumpun jälkeen - Vitunrunkkuu
Siis pilluu. Sitä et sinä saa, voit vetää tumppuun, ja luus. Ketoon vain
- selvinpäinkö
Sinulla on kolminkertainen vitutus! Kolme kommenttia! laita vielä pari uutta valhetta!
- vuoroinvieraissasaa
Juu niin tehtiin, kun sinä olit olit ns. naimassa. Me hoideltiin sinun muijaa, oli ollut kauan puutteessa. Sinulla ei seissyt, ei autttanut Lapin lääkkeet. Kovin oli tyytyväinen, kun sai kunnon kyntömiestä. Juotiin kahvit ja konjakit päälle. Vaimosi juotti niin paljon, jottei jäisi kiinni, niin laittoi sitten teetä pulloon. Ukko ei huomaa mitään, oli kommentti
- PavejaAntti
Naiset nää joutui alistetuiksi ja heitä nussi pystyvät miehet.
Ukot juusas kokouksii, ja me nussittiin näitten naisii.
hyvää pillua saatiin usein.
Nussi ja pala - Pekanreinonpekkaa
Demarinaisten pillut muistaa aina. Osa tiukka.
- kyrvänkyllikki
No demarinainen antaa kyllä porvaripoijjalle hyvät kyydit.
Ja tämäkös demukkamiestä ain vituttaa.. Nussin demukkanaista ja lisää saan aina.
Kommarinainen se vasta on kutaa.
Punainen nainen ja siltä saan. AINA
Pystyvä Paavo - Pavennainen
Kova panomies tää Pave. Historian kova pano. Siis Pave.
Naiset alistuu, kun tietää kuka tulossa.
Pave panee naiselle hyvää. - pikkukomukkaa
Kuka Pave?
- nussittavaa
No se joka nussii eikä valita, kuin tää vitun Pauli ja norsumuija. Katsos Pave panee ja naiset vinkuu. Se sinnuu demukka homopoikaa ain vituttaa.
- Hyväpave
Hyvä PAVE. Hyvä persut.
- pauliivituttaa
Hyvä Pave
- nussipave
Nussi Pave naiset. Kynnettömät ei pysty.
Hyvä Pave- Gäapoö
HYVÄ OUTOKUMPU,JA HEINÄVESI. OLUESTA OUTOKUMPU! KUOPION TORILLA PYÖRII YHÄ ENEMMÄN HAMEMUIJIA HUIVI PÄÄSSÄ...! SIELLÄ HAMEEN ALLA SE VAAN ON IKUINEN JUHANNUS !
- jo.on
On kansanterveyden kannalta hyvä, että tällainen palsta on olemassa.
Täällä on turvallista purkaa seksifantasiansa.
Öiset hetket ja rauhallinen ympäristö vapauttavat mielikuvituksen raivoisaan leikkiin.
Irtosiko klimppi? - demarivaimot
Luulis punademarii ottavan hatusta. Kokouksissa meni ja vaimoo nussittiin sillä aikaa.
Punadennarin rouva ei ollut ihan loso.
Punademarin nainen oli aina valmis, ukko luusas kokouksissa tärkeilemässä. Sillä aikaa nussittiin hänen akka. Ja useasti.
Nää ukot on jo historiaa. Naiset vielä sopis pantaviksi. - aikuinen_nainen_
Oliko tämä jonkun mielestä joku uutinen ? Ainiin ne vanhan papankäähkät ja toisilleen kateelliset jotka jatkuvasti tekee itsestään naurettavia kirjottamalla jotain puoluepolitiikkaa tänne. Nauraa teille aidan seipäätkin. Hyi helve.. kun tietää mitä kusipuntteja ootte niin eipä paljon puoluepolitiikka kiinnosta . Hävettää edes katsoa noita kadulla. Viittä vaille että ei ole tenat housussa.
- seksifanaatikko
On tainnut jollakin jäädä toistonäppäin vetokäteen päälle
Pahasti roiskuu. - puskapuskasta
EI järjellisiä vastauksia. Soittajien uskonpuute taisi iskeä.
Selvä numero johon voisi purkautua, mutta pitää olla mies joka soittaa. Ei hiirille ja hamemiehille. - nakkenak
Se on selvää että kepulin muijaa vasuri pani työpöydällä,,,se siitä tää on tosi.
Kepu hävii kunnolla kun myyvät energian ja yhteiskunta sopimushehehhhe
punaista näkyviin ja kepuli alle jäää::)) - haaveilla
sirppi ja vasara ei koskaan palaa historiaa koko homma kyllä se pientä kommaria kupolista ottaa ei koskaan kolhooseja
- Pohjahonkonkari
Traktori-Paven höpelöitä kirjoituksia. Ei kai kukkaan ota tosissaan noita vit@#$-kirjoituksia?
- Traktori-Pave
Tässä puhelinnumero johon voi soittaa. 045 78 450 470.
Ystävällisin terveisin.
Se oikea Traktori-Pave. - trpave
p. 045 78 450 470 soittakee immeiset joilla puute. Oikea traktori pave.
Persut jes, jes, jes. - konkurssii
Raninen villiintynyt saatuan vessansa taas vetämään ja vuokrapirssi poikkeen
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663432Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463252Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1423108- 512678
- 311983
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271880- 481646
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä881559Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k401475- 391360