Huh huh mikä paskan haju tulee suusta Pattayan suomi-mätisäkeillä kun ei hampaita ole vaan on mätää paskaa hampaiden kohdalla. Siihen listättynä jatkuva viinanjuonti, tupakointi niin sose on valmis.
Eikö se alkoholisti yh-äiti opettanut Pattayan penoja edes hampaita pesemään.
Ajatella Pattayan huoria kun joutuu tuollaisten suomitunkoiden alle pantavaksi.
Eikö se alkoholisti yh-äiti opettanut Pattayan penoja edes hampaita pesemään.
Ajatella Pattayan huoria kun joutuu tuollaisten suomitunkoiden alle pantavaksi.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Suomessa hoidetaan hampaat ilmaiseksi 18 ikävuoteen asti opiskelijoilla ainakin, susta en tiedä, kun ei apukoulusta saaduilla papereilla jatko-opinto paikkaa löytynyt.
Ne juo kenellä on varaa. Tiedät kokemuksesta kuinka alkoholisti yh äiti lapsensa kasvattaa? Vai pahoinpitelikö isäsi rumaa lastaan niin, että varhaisnuoruuden muistosi katosivat? Mitä mieltä olet nyt aikuisuuden kynnyksellä? Kannattaako sinun jatkaa turhaa elämääsi? Ei se mihinkään muutu, vaikka äitisi niin sanoisikin. Miksi tuommoinen ihminen löytäisi joskus naisen? Miksi tuollaisen ihmisen elämä jotenkin ihmeellisesti muuttuisi siedettäväksi? Ne ovat samanlaisia haaveita kun tuleva Pattayan matkasi. Älä Elä haaveissa, vedä googleen SUICIDE.
En ole koskaan joutunut tuolle etäisyydelle, hoitamattoman suun kanssa? Mutta meillä kaikilla on omat kaveripiirit? Ei kai kukaan tonne ostareille lähde kenenkään henkiä haistelemaan?
Mulla kuulemma haisee SE.
Onkopojan tunteita ja tuoksuja ilta taas menossa. Uhhuh sanon minäkin. Uhhuh. Lahjakas kaveri tuo Onkopoika. Haistaa paskan, kusen, hien ja hengityksen Suomesta käsin Pattayalta saakka. Tulisi hyvä huumekoira hänestä. Näköaistinsa on samaa luokkaa ja hän näkee kierteellä Pattayalle koska maapallo on pyöreä.
On kunnia olla Pattaya pois.
Jaa. Aika kyseenalainen kunnia kyllä on. Sama kun kertoisit tykkääväsi nuolla koirien perseitä koirapuistossa tai että runkkaat 10 min välein. Ja jälkimmäistä kyllä varmasti teet jo nyt.
Mikäköhän yhteys noilla mainitsemillasi asioilla on Pattaya poisseihin?
Jatkuva viinan ja kaljan juonti sekä henk koht hygienian laiminlyönti aiheuttaa paskan hajun hengitykseen Pattayan suomiukoilla.
Hollywood tekareita saa ostaa torilta! Ja sisu pastillia poskeen ja baanalle!
Olkaamme siis tyytyväisiä, että ne loput suomimiehet, eli 99,999999 prosenttia maamme miehistä on raikkaan hengityksen omaavia kuten Amalia tässä todistaa.
Näin on! Kun on vahva henki niin puurotat, venäläiset, krotiilit ja lildokauppiaat pysyvät loitolla. Edes lerppaneitiä kauhistuttava superkuppa ei tartu kun henki suojelee jopa 22 neliökilometrin alueella. Make, Monica, Pirjo, Tero ja Kalervo tietävät tämän vankalla kokemuksella. Heillähän on saman verran hampaita kuin Jari Sillanpään konsertin eturivillä. Yhteensä seitsemän omaa.
Pattayan resuperseillä suukin hoitamatta.
pepsodenttiä käy usein Pattayalla kurkkimassa ihmisten suita.
No`h harrastuksensa hulluillakin pitää olla.
Ongelmat tuntuu kasaantuvan Pattayan suomalaisille.
Kyllä suuteleminen on kivaa... Ja Pattayalla sitä tehdään paljon ja kävellää käsi kädessä.
Ei tarvitse puhua panemista, koska se kuuluu siihen kuvaan jo muutenkin.
Kiva on myös suukotella ja halailla ja olla sillai iho ihoa vasten.
Hampaista on hyvä pitää huolta ja Thaimaassa on hyvä hammashuolto.
Aloittaja ei ole ikinä eläissään edes nähnyt Pattaya boysia puhumattakaan siitä että olisi koskaan haistellut sellaista.
En ole törmännyt pahaan hengitykseen Pattayalla.
Kyllä kaikki ovat pitäneet hygieniastaan aika hyvää huolta.
Thaimaan tytöt kyllä opastaa jos ei itse osaa... siltä kannalta en tiedä.
Myös jokaisen miehen kynnet ja varpaat on hoidettu... eli puhut, paskoo
Pattayan pojista.
Et ole myöskään käynyt Pattayalla.
Säästä kaljastasi ja osta itsellesi hammasharja ja -tahnaa. Kuukauden käytön jälkeen et haise enää niin pahalle. Kyllä se siitä.
Miksei hampaita tai paskaa suuta voi hoitaa kuntoon?
Ainakin stadissa on mamumiehet etusijalla. Heidän hammaskaluston kuntoon saamiseen menee seuraavat vuosikymmenet. Omilla rahoilla tietysti saa hoitoa.
Kävin Kalasatamassa viemässä tyttäreni hammashoitoon ja odotuskäytävässä oli 8 henkeä, joista kuusi oli mamumiehiä ja yksi naissomali, yksi oli eurooppalaisen näköinen.
Oliko tyttärellä kelakortti?
Suomi tunnetaan erittäin huonon suuhygienian ja hammashoidon laiminlyönnin maana. Se on ikävä fakta ja näkyy!
Ei tarvitse mennä kuin Vantaan hiekkaharjuun, on paikat vääränään hampaatonta homoa ja kusenhajusia amalioita.
ilmeisesti sinun sosiaaliluokassa on näin? aika outoa koska saatte kaikki sossun ja terveykeskuksen palvelut ihan ilmaiseksi ja silti haisette paskalle
Onkopoika numeromiehen nimimerkin alkuaikoina laittoi tällaista tasoa tulemaan avaukseen.
Eipa ole kehumista super sexikkaidenkaan Thaikku-likkojen suuhygieeniassa; rikkinaisia hampaita on monella. Pahan hajun peittavat jatkuvalla makeisten ja purkan kaytolla. Monella on pullo suuvetta laukussa. Olen maksanut 3lle h-lekurit kun halusin suudella ja antaa suihin mutta en torkyiseen. Kannatti kylla! Heita ei vaan oltu opetettu ja "aiemmat eivat valittaneet" oli selitys. Muotivaatteita ostetaan mutta suuta ei korjata raikkaaseen kuntoon. Hyvin kylla reagoivat opetukseen ja olivat kiitollisia. Sain "bonushoitoja" opetuksesta ja avustamisesta. Tehkaa samoin :-)
hienoja aloituksiahan tämä thaimaanmiljonääri bumallsenssu on laatinut.
on se hienoa thaimaassa asustella.
Ihmetyttää vain miksi hänen pitää mennä haistelemaan jonkun mätisäkin hengityksiä lähietäisyydeltä ja miten hän voi haistaa Suomesta käsin miltä jonkun henki haisee Pattayalla.