Hieno vinkki Yyteriin

Hieno-keksintö

Rannalla on mukava olla auringossa ja antaa leppeän tuulen vilvoittaa. Siinä on mukava harrastaa seksiä. Mutta jos ei satu olemaan partneria, täytyy sooloilla.

Hieno idea on kaivaa hiekkaan pieni kuoppa ja topata siihen flesu. Siihen sitten liukastetta. Sitten vaan makaamaan mahalleen ja kulli flesuun. Siinä sitä voi pumppailla tasaisen kiihtyvään tahtiin.

4

291

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • EiNaturismia

      Väärälle sivulle tuli. Tämä kuuluu siivojien sivuille koska ne panevat hiekkaa.

      • Ihan-oikea-sivu

        Ihan oikea sivu. Kyse on seksistä alastomana. Eikä panna hiekkaan vaan hiekkaan sijoitettua flesua.


    • tarkeneeko

      Joko siellä tarkenee? Raporttia joltakin lähellä asuvalta, kiitos! Ennusteet näyttävät vielä kovin kylmiä lukemia, mutta auringossa dyynin suojassa voi olla toista.

    • Anonyymi

      Joooooo

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olit niin lähellä

      Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa
      Ikävä
      118
      5121
    2. Kun me näemme taas

      Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen
      Ikävä
      33
      2792
    3. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      34
      2629
    4. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      30
      2418
    5. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      21
      1640
    6. Oletko mielikuvasi kaivatusta muuttunut

      Lähiaikoina? Jos, mihin suuntaan? Miten ja miksi?
      Ikävä
      118
      1637
    7. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      10
      1540
    8. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      23
      1304
    9. Hukkuu hukkuu

      Mitä houdiineja nämä kun ajaa veteen
      Laitila
      95
      1168
    10. Tänään oli

      Noiiiiin 🤏 vähällä ettei tapahtunut jotain mieletöntä. Valitettavasti olosuhteet esti. Odota hetki vielä 😘
      Ikävä
      35
      1153
    Aihe