(J) -Jaana Nainen, saanko luvan edes...

Nuolla ryppyreikaasi taalla??!

Saanko luvan, jos kauniisti pyydän...
Ei minun tarvitse, oikeastaan edes pyytää lupaa siihen, kun olen niin sexykäs dude... Joo.
165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

E-kontakti

Kaipaatko kumppania?
E-kontakti.fissä ollaan liikkeellä tositarkoituksella. 75% jäsenistämme löytää seuraa palvelun kautta, kokeile sinäkin!
Hae »

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


paha_poika_justse kirjoitti:

Nuolla ryppyreikaasi taalla??!

Saanko luvan, jos kauniisti pyydän...
Ei minun tarvitse, oikeastaan edes pyytää lupaa siihen, kun olen niin sexykäs dude... Joo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu