Kyllä täällä on taas hölmöä porukkaa

Mistä näitä riittää kysyn vaan. Kaiken laisia otsikoita tulee koko ajan ei taida ylläpito olla ajan tasalla................menit idiootti lankaan ja luit koko viestin.muikku paskakasa
660
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Voi vittu sentään meni taaaaas lankaan

Äänestä

Niin määkin

Äänestä

Ja taas

Äänestä

Emätin emätin laulaa

Äänestä

Luoja auttakoon

Äänestä

Luoja paratkoon kaikkia syntisiä jotka täällä ovat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Järkeänyt kirjoitti:

Mistä näitä riittää kysyn vaan. Kaiken laisia otsikoita tulee koko ajan ei taida ylläpito olla ajan tasalla................menit idiootti lankaan ja luit koko viestin.muikku paskakasa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu