Paikallinen pirteä pakokuski

Jokos on yleisön tiedossa kuka lestabussilla ajeli kilpaa miekkataksin kanssa, pitkin kyliä?
5207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eepä oo aenakkaa meekäpoejjan tiijjossa eekä taejja olla muihenkkaa:D:D Oon viihtynnä kotona enkä oo nähnynnä mittää erikoesta:D:D

Äänestä

Paskahousut ei uskalla nimmee ilmoittaa,onko liene kuukerin nelli? Kujalan Olli, vai,mikä lie ?

Äänestä

haikonen

Äänestä

vilahtaa jossain uutisessa, tulee ensimmäisenä mieleen ettei koko kaupungissa taida olla montaa elämäntavoiltaan kunnollista tuon nimistä. Kaikki joihin on törmännyt ovat enemmän tai vähemmän sekundaa, oltiin sitten työmaalla tai vapaalla. Ei tätä ehkä kannattaisi yleistää mutta oma kokemus Haikosista on tuollainen.

Äänestä
  • Tuostapa tullii mielleen jotta meekäpoeka se pikkusena tuumas: Haekonen näkkyy hoossuun tulovan! :D:DXD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


wrum kirjoitti:

Jokos on yleisön tiedossa kuka lestabussilla ajeli kilpaa miekkataksin kanssa, pitkin kyliä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu