Pelkkä näkeminenkin

Saa minut ihan sekaisin. Vaikutan varmaan aika säälittävältä.
12542
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Nyt itkettää :'(

Äänestä
  • Niin itkettääkin...

    Äänestä

  • Tykkäätkö muuten punaviinistä?)(:)::(:):

    Äänestä

  • Riippuu millaisesta punaviinistä.

    Äänestä

  • Rapurapea lopeta jo toi paskanjauhanta

    Äänestä

Et ollenkaan. On vain hieman sulattamista tässä.

Äänestä
  • Miksi sulattamista?

    Äänestä

Se on vaan söpöö jos miehellä on sellainen vaikutus;)

Äänestä
  • Niinpä olisikin, mutta kun on vaan niin haikeen vaikeeta :(

    Äänestä

  • EräsMnainen kirjoitti:

    Niinpä olisikin, mutta kun on vaan niin haikeen vaikeeta :(

    Oulun seudun krooninen kirjoittelija Mnainenhan se siellä. Sut tuntee jo kaikki.

    Äänestä

Niin sai yksi kerran minutkin, oli vaan niin sellainen karismaattinen persoona että hänessä kaikki vaikutti niin täydelliseltä. Oli ehkä hieman myös sellainen isällinen/isovelimäinen hahmo tuo tyyppi. :)
Hyvät fiilikset hänestä jäi, olisin tuolloin niin tahtonut jäädä ja jatkaa iltaa kanssaan, harmit että oli jo varattu. :)

Äänestä

Ilmankos ei olla nähty aikoihin, nimittäin välttelet minua. Tekeekö totuus ja todellisuus noin pahaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miehellenaiselta kirjoitti:

Saa minut ihan sekaisin. Vaikutan varmaan aika säälittävältä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu