Gay-Club Kitee?

Eli löytyneekö Kiteeltä mitään gay klubia? Julkista tai salaista?
Luulisi olevan kun kyläläisistä hyvin monessa voi bongata tietynlaisia piirteitä vaikkakin maaseudulla ollaan eikä maaseudulla sovi homoilla. Sallitaanko Karhussa homohommat vai tuleeko turpiin jos yrittää?
Kaikenlaiset teemaillat olisi kivoja, esim. lauantaisin moottoripyöräilijät ja poliisit. Nahka-ajoasuineen ja poliiseilla pamput.
Miten on?
634897
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 63

Vanhimmat

Teboililla kuulema vanhat miehet näyttää nuorille miehille mallia että vissiin siellä ne Kiteen homot majailee.

Äänestä
  • Tuollaista ovat kylillä kertoneet, eli ihan rohkeasti vaan Teboilin tupakkapuolelle esittäytymään. Voit jo ovalla kuuluuttaa "olen homopoika6" ja sinut otetaan lämpimin halauksin vastaan.
    Avoinna: ark. 6-21, la 7-21, su 8-21, joten kun heti aamulla menet, niin ennätät päivän mittaan tutustua suurimpaan osaan vanhoista perämiehistä.
    Sen jälkeen voittekin yhdessä suunnistaa sateenkaaritapahtumaan isommalle maalikylälle asti, ellette rohkene tappituntumalla marssia Kiteellä.

    http://www.karjalainen.fi/uutiset/uutis-alueet/maakunta/item/104592-pride-viikko-pohjois-karjalan-malliin-kaynnistyy-lauantaina-huipentuu-kulkueeseen

    Äänestä

  • Teb_HuoltaaAutotJaHomot kirjoitti:

    Tuollaista ovat kylillä kertoneet, eli ihan rohkeasti vaan Teboilin tupakkapuolelle esittäytymään. Voit jo ovalla kuuluuttaa "olen homopoika6" ja sinut otetaan lämpimin halauksin vastaan.
    Avoinna: ark. 6-21, la 7-21, su 8-21, joten kun heti aamulla menet, niin ennätät päivän mittaan tutustua suurimpaan osaan vanhoista perämiehistä.
    Sen jälkeen voittekin yhdessä suunnistaa sateenkaaritapahtumaan isommalle maalikylälle asti, ellette rohkene tappituntumalla marssia Kiteellä.

    http://www.karjalainen.fi/uutiset/uutis-alueet/maakunta/item/104592-pride-viikko-pohjois-karjalan-malliin-kaynnistyy-lauantaina-huipentuu-kulkueeseen

    Älä puhu paskaa perkele. Teboililla on pelkkiä heteroita istumassa. Asiallisempaa paikkaa saa perkele etsiä. Kukaan ei perkele riehu eikä sekoile.

    PERKKELE!

    Äänestä

  • Meillä on. Kotimaista.

    Äänestä

  • VompatinVagina kirjoitti:

    Älä puhu paskaa perkele. Teboililla on pelkkiä heteroita istumassa. Asiallisempaa paikkaa saa perkele etsiä. Kukaan ei perkele riehu eikä sekoile.

    PERKKELE!

    Sinä PERKELE ajatte kuin joka mies haluaa rakastaa miehiä enemmän kuin naisia sen tatoisin sen kertoa.

    Äänestä

Älähän esiinny minuna niin ei tarvitse tulla pieksemään sinua. T aito homopoika6

Äänestä
  • Homot ei tappele eivätä piekse ketään, naisellisia kun ovat.

    Äänestä

  • Kiteeltähän ei löydy yhtään mitään, naapureista kyllä löytyy, ovat parempia siinäkin suhteessa kuin Kitee.

    Äänestä

  • Löytyy. Helvetisti kateellisia ihmisiä.

    Äänestä

Ku sais kerran ees naista.

Äänestä

Eiköhän Kiteenkin homomiehet ole lähteneet suurempiin kaupunkeihin.

Äänestä

perustakaa se bordelli mieluummin,, olis laajempi skaala. Sais peräkammarin pojatkin,

Äänestä

Miksi meille peräkammarin tytöille ei koskaan järjestetä mitään, ei kai se hellyys meitäkään pahentaisi,,

Äänestä
  • Jos et ole ruma etkä lihava niin multa saat hellyyttä ja huomiota kyllä!

    Äänestä

  • no jopas sitä kullia suap lutkuttoo vaekka useempookin peräkkäin tai mitenkä päin vuan ja sitte vielä jakkoo perree vaikka koko porukalle.

    Äänestä

  • Kysy huomenna pekkaa, se joutaa.

    Äänestä

En tiedä muista mutta itse vietän pariviikkoa kesällä siellä mökillä. Tuttu kerho käy nauttimassa vieraanvaraisuudestani.

Äänestä

Pia Rask niin löydätte sylttytehtaan Savonlinnasta. Sieltähän nämä sairaat vapaamuurari-, pedofiili-, homo- ja peräkammarin poikajutut ovat kotoisin. Käykääpä Lieksan palstalla katsomassa Raskin trollausta.

Äänestä
  • No onko Kiteellä sitä gay clubia vai onko aina raahauduttava Tohmajärvelle seuraa etsimään? Onko paikalliset maantilanisännät niin ahdasmielisiä etteivät kehtaa myöntää fantasioivan miesrakkaudesta?

    Äänestä

Homostelussa on viisauden alku. Nimittäin silloin se sukurutsaus ei olisi aiheuttanut vähämielisyyttä.

Äänestä

Kiteen keiklupi kokoontuu kirkon parkkipaikalla iltaisin. Tunnistat jäsenet karvanopista. Erityisesti suuhoitoa antavat kirkonparkin bemari miehet. Toinen paikka on grillin parkki siellä saapi kakkosta loppuunasti. Kolomas salaisempi paikka on neulaniemen uimaranta sielä kokoontuu junakerho.

Äänestä
  • Tiirailin toimintaa eräs ilta kivimuurin takaa ja totta tosiaan, nuoret miehenalut tekivät syntiä kirkon edustalla ja tarjosivat toisilleen suuhoitoa.

    Äänestä

  • JOS VAIN IMEA JA SPERMA SUIHIN KIRKON PARKKI HUOMENNA TAI SUN OLEN TERVE MIKA AUTO ?

    Äänestä

  • tanaan suihin ilman kumis kirkon patkki n klo 17 otan suihin lastin. kiitos

    Äänestä

Transumiehet löytyy Tohmajärveltä siellä ne pyllistelee kaikille halukkaille stayupeissaan marimekon raitapaidassa. Voi tietty olla osa naisiakin mutta useimmat näyttää kyllä äijiltä

Äänestä
  • Marimekkoa käyttävän naisen voi rinnastaa mieheen ongelmitta. Jos pokaat hyvänäköisen mimmin karhusta ja seuraavana aamuna hänellä on marimekkopaita päällään juokse karkuun. Hänestä kuoriutuu kovanluokan mäkättäjä ja on uudes sukupolven 'miestenalistaja'

    Äänestä

Kiteele oma Pride ! Ja sitte te ime minu mulku !

Äänestä
  • Alin khärvämuna ei huvä herkku.
    Minä haluta poslin pillu.
    Yhen ex blodin pillua nuolisinkin läpi yön jos sopiva tilanne koittaa.

    Äänestä

Kesällä aloitetaan taas homomeetit kaattiksen parkkipaikalla. Illalla tarjolla imuja / antoja / ottoja "mäen" takana. Viime kesänä oli hyvin porukkaa messissä ja junaakin päästä koettamaan ;)

Äänestä
  • Entäs kun autot ajaa yöllä ohitse? Mennäänkö silloin piiloon? Tuoko se jännityksen tunnetta peliin mukaan?

    Äänestä

Minunkin tekisi mieli hivenen Kiteeläistä kikkeliä takatunneliini.🍆

Äänestä

Jospa kyseinen club tulee kiinni menevän karhun tilalle :D

Äänestä

Löytyykö sellaista teineille jotain 13-17 homo glubia kiteellä? Harmittaa kun olen varmaan koulun ainoa homo joka on tullut julkisesti kaapista ulos

Äänestä

Kaikkee pittääkin lukkee näin yön tunteina. Ei oo sanoja. Kippis

Äänestä

Kyllä tästä tuntus Kitteellä kaipuu olevan. Eikö sitä nyt joku voi sinne perustoo?!!

Äänestä

Teevetuloa tämä ravintola. Käyttöä on

Äänestä

Kyllä tiälä taitas sen verran näitä gei miehiä olla että tämmöselle paikalle käyttöö ois vuan kukapa tänne mittään puljuu perustas

Äänestä

Jossain ketjussa luki jotta bordelli tulloo vanhalle paloasemale eikös tuola monenlaista tekemistä riittäne

Äänestä
  • Vanha pako asema hyvä paikka tuhkaluukun nuohooljille

    Äänestä

Vuosi on 2019.
Mikä on homotilanne Kiteellä nyt? Missä kokoonnutaan?

Äänestä

Pemariparkissa uimahallin parkipaikalla kokoontuminen joka ilta alkaen 21.00 jatkot peräpenkillä.Muista tokmannin tummeli.

Äänestä

Nii on pemupojat tykkää toisistaan.Ovat niitä kaapissa olijoita.

Äänestä

Liekö KannonPalliPojat lupi vielä voimissaan. Nyttemmin kun kantorahat on vähissä.
Nekkii on jo hakattu. Kannottii.

Äänestä

Homo pemaripojat on hanurista

Äänestä
  • Ilmankos ne on perätilassa.

    Äänestä

Karhusta löytyy vaikka kuinka paljon gay miehiä tunnistaa kun ovat akka porukassa

Äänestä

Ettei nyt vaan asialla olisi samat jotka täyttää Lieksan palstan homo- ja pemaripoikakirjoituksilla.

Äänestä

Kokoontuu uimahallin parkissa iltaisn klo 20.00-22.00 liikkuvat ruosteisilla pemareilla.

Äänestä
  • Palaako kumi?

    Äänestä

  • Anonyymi00060 kirjoitti:

    Palaako kumi?

    Joo-o, det kommer tilkakka.

    Äänestä

Todella kiinnostais saaha useempas yhtä aikaa eikä tarviis etsiä ymp maakuntaa mikä ilta kokoontumiset

Äänestä

Mitenkäs olisi kohta 65 täyttäneellä minäkin olen HOMO joka tykkää MIEHISTÄ mutta kun kun ei tule Kiteellä vastaan miksi seon madollisa onko tämä liijjan pieni Kaupungi minäkin ihmettelen vaan olenko itse syylinen mitä pitäisi tehdä että että pienetkin Kaupungit TASA ARVOITUISI ja myös HOMOSEKSUAALISILLE olen odottanu t sitä paivää että joku sanoisi MINÄ RAKASTAN SINUA ja mennääkö parisude eli naimisiin kun tunttuu että KITEELLÄ ei ole HOMONA itsekkin ihmettelen MIKSI vaikka Ninä rakastan kauniita MIESTÄ Miksisi seon vaikeaa Kiteellä. vaikka mitä tekisin olen itse syylinen.

Äänestä
  • Muuten hyvä mutta homot eivät voi mennä naimisiin, se on syntiä.

    Äänestä

Sinne vaan lieksalaisten matkaan, tai voittehan pyytää lieksalaiset perämiehet luoksenne yhteismajoitukseen.😆

Äänestä

Taitaa tämä perkeleen noituja olla jo manan majoilla, joka Teboililla istui joka perkeleen päivä..

Äänestä
  • Niinhän sinä perkeleen älykkö luulet mutta hengissä saatana ollaan edelleen. Siinä sinä perkele olet oikeassa että tulee siellä perkeleen teboililla käytyä jutustelemassa. Useimmiten joka perkeen päivä. Vaan ei siinä se ois perkeleen perjantai eli Bacardi pullo esille ja perkeleen drinkin valmistukseen. Sauna jo lämpiää.

    PERKKELEEN HYVÄÄ VIIKONLOPPUA JOKA UKOLLE!
    PERKELE!!!

    Äänestä

se on mainioina kiteen kaupunkiin minä laitoin Poliiseille ja a sellaisen että he ovat rasisteja ja vois muu tieto kokeiltava ei mitä ajattelet.

Äänestä

Tuskin näkyy tämän jälkeenkään.
Olet mitä olet, silti ihmisten ilmoilla olet yksi muista.
Muista se.

Äänestä

Minun tietooni on sellainen että en menisi noin raakaan toimintaan ryhtymään kyse on RAKKAUS johon se on MIES +MIES välinen asia johon ei tarvitse puuttua tai lesbot johon ei tarvitse puuttua vaan on sellaisiakin jotka ovat huumeiden tai alkoholin valtaisessa käyttäjistä johon tarvitsee POLIISIT selvittämään tilanteet elämässä tapahtuu minkälaista suuntautumista myös seksin tai muun hetero välistä riitaa vain mitä sanoo POLIISIT ei riidalla tai tappeluilla voiteta mitään kuin mieli pahaa hepreaksi salom ani salom ja joka tietää sitä.

Äänestä

Kiteelahen seurojen talolla homppeli tummeliukot kokoontuu perjantaisin 18.00 alkaen.Tervetuloa tänään vierailulla Lieksan tummelipojut.

Äänestä

Tyhjiä navettoja pilvin pimein, niissä on hyvöt tilat kaikkeen kivaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


homopoika6 kirjoitti:

Eli löytyneekö Kiteeltä mitään gay klubia? Julkista tai salaista?
Luulisi olevan kun kyläläisistä hyvin monessa voi bongata tietynlaisia piirteitä vaikkakin maaseudulla ollaan eikä maaseudulla sovi homoilla. Sallitaanko Karhussa homohommat vai tuleeko turpiin jos yrittää?
Kaikenlaiset teemaillat olisi kivoja, esim. lauantaisin moottoripyöräilijät ja poliisit. Nahka-ajoasuineen ja poliiseilla pamput.
Miten on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu