koska olen ehdoton evoluution valioyksilö. Pituutta on 215senttiä, painia satanen, penis on 25 senttinen ja ÄOni on Eisteinin luokkaa.
Jumala ei olisi luonut tälläistä ylivertaista yksilöä.
Uskon evoluutioon
8
125
Vastaukset
- IlkimyksenOpinto-ohjaaja
Et sitten kuitenkaan osaa tehdä älykkyydelläsi juuri muuta kuin kirjoitusvirheitä.
Ehkäpä hän korjasi autoaan, pani vosuaan ja mietti suhteellisuusteorian parantamista samalla kun kirjoitti viestin, huippuyksilö kun on.
- sori.ny
Jos aikuisen ihmisen tarvitsee kysymättä suustaan päästää sanat "uskon evoluutioon", on idiootti.
Sinusta voisi tulla hyvä James Bond ellei ulosantisi olisi niin onnetonta.
- muuanmiäs
Eikös se herra rautahammas olisi sopivampi rooli? Richard Kiel tarvitsisi kyllä seuraajan.
muuanmiäs kirjoitti:
Eikös se herra rautahammas olisi sopivampi rooli? Richard Kiel tarvitsisi kyllä seuraajan.
Totta tuokin mutta Rautahampaan rooliin tarvitaan joku akromegaliaa poteva.
- muuanmiäs
Onhan aloittaja toki Kieliä pienempi, vain 215 senttinen, mutta se voidaan kyllä kuvakulmilla ja muilla jipoilla korjata. Ja onhan hänellä 25 senttinen penis, joten juonta voisi vähän muokata. Hän ei purisi, vaan huitoisi terästupessa olevalla valtavalla peniksellä.
Ihannepainosi on 15 kg, koska ihmisen ihannepaino kilogrammoina on senttimetreinä ilmaistusta pituudesta ne kaksi viimeistä numeroa.
Olet siis 85 kg ylipainoinen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1377189Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1255001L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa684372TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153493Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242301Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3021799Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä241666Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o91609- 671495
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581448