Hollolankatu Paasikivenaukio Lahdenkatu.

Olipa tosiaan liikennevalot punaisessa aallossa tänään iltapäivällä.Autojono pysähtyi tukkimaan edellistä risteystä.Joku kirjoitti lehdessä että nuori tyttö toimistossa visioi Paasikivenaukion liikennettä.Siltä se tosiaan vaikutti.
1104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Liikennevaloissa välillä hyvin outoa logiikkaa. Tai mitä se on kun vihreästä linjasta eí tietoakaan. Joka tolpalla odotetaan vaikka ollaan pääkadulla. Tai isolla väylällä-.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koekaniininiini kirjoitti:

Olipa tosiaan liikennevalot punaisessa aallossa tänään iltapäivällä.Autojono pysähtyi tukkimaan edellistä risteystä.Joku kirjoitti lehdessä että nuori tyttö toimistossa visioi Paasikivenaukion liikennettä.Siltä se tosiaan vaikutti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu