Miksi sä mua

Niin, miksi sä mua vilkuilet vaikka sulla on jo se toinen?? Eikö hänessä ole tarpeeksi katseltavaa vai mikä maksaa? Ei mua säälistä tartte tuijotella, ei sitten yhtään.. Kun en sulle kelvannut niin hyvä kuitenkin että jollekin olen. Tällä hetkellä mä en kaipaa mitään enkä ketään, en varsinkaan sua.
12342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Elä nyt sit ikäväpalstalle kirjota... Putoo pohja hommasta.

Äänestä
  • Ihan miten vaan, ihan se ja sama...

    Äänestä

Laittaa suoraan kyseiselle henkilölle, eikä koko Suomen luettavaksi

Äänestä
  • Kyllähän tuollainen kannattaa laittaa koko Suomelle luettavaksi, kun suomalaiset tunnetusti on niin tuijottelevaisia ja silmiin katsovia. Jokainen varmaan tunnistaa itsensä tuosta säälittävästä aloituksesta. Tämä leijona menee nyt uinumaan.

    Äänestä

Kuka se pettää ja mitä esiin se jo sassiin. Täällä ei minun kavereita petetä.

Äänestä
  • Pohja... Vaneripohja pettää, niin levee runko, ja ohut vaneri...Ei se kestä piruvie.

    Äänestä

  • Uuspaksumpipitääolla kirjoitti:

    Pohja... Vaneripohja pettää, niin levee runko, ja ohut vaneri...Ei se kestä piruvie.

    sen vuoksi siis nukumme patjalla, eikun patja ostoksille. Vaikka tykkäisin enemmän sinun sängystäsi( kulutuksen mukaan) jospa sänkyä vaihtamalla ukkokin innostuu. X/ varmaan tarvii lainata sänkyäsi. nyt selkis,sehän on sängyn vika!

    Äänestä

Voivoi kun et tiedä kaikkea. Vilkuilen ketä huvittaa, enkä ole tilivelvollinen poistamaan kenenkään vääriä olettamuksia.

Äänestä
  • Aloitus tuskin tänne. Kaikki aloitukaet menevät irl. Voiko joku oikeasti laittaa palstan sisäistä postia, joskus tuota miettinyt. Tuntuu mahdottomalle, koska olemme tuntemattomia toisillemme jokainen.

    Äänestä

Ystävyys on kaunis asia. Miksi ei voi olla ystäviä?

Äänestä
  • NIIN tässä onkin jännä juttu, pidän aika paljon eräästä tytöstä joka asuu lähistöllä, sattumalta joskus nähdään, sinänsä kunnioitan häntä, ystävyyttä, mutta voisin silti kuvitella ihastuvani häneen jos lähemmin tutustuisimme.

    Kunnioitan todella suuresti häntä ja hänen poikakaveriaan, itseasiassa en tiedä onko hänellä nyt sellaista, mutta silti, ystävinä.

    Äänestä

  • Älä muuta sano..:) tai sano mitä haluat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Petturille kirjoitti:

Niin, miksi sä mua vilkuilet vaikka sulla on jo se toinen?? Eikö hänessä ole tarpeeksi katseltavaa vai mikä maksaa? Ei mua säälistä tartte tuijotella, ei sitten yhtään.. Kun en sulle kelvannut niin hyvä kuitenkin että jollekin olen. Tällä hetkellä mä en kaipaa mitään enkä ketään, en varsinkaan sua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu