Lantasuomalaiset rauhottumaan päin

Räyhärasistit jakso aikansa mölistä toisilleen mutta kun kukaan muu ei kuunnellu niin aivopiereskely on vääjäämättä vähenemässä.
16194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

SuvakkiNATSI se jaksaa painaa pitkää päivää. Yksi ja sama henkilö täällä kirjoittamassa 24/7.

Äänestä
  • Näin on. Sen pitää päivystää täällä, kun sille on maksettu trollauksesta. Pitää esittää useampaa henkilöä, jotta tulisi muille kuva, että suvakkeja olisi paljonkin olemassa.

    Onkohan se SPR-natsina esiintyvä myös sama henkilö? Se on kyllä aivan kipeä hörhö. Luulee olevansa Jumalasta seuraava, kuuluu SPR:ään (mukamas).

    Äänestä

Oletko sinä se Kontulan keisari? Kontula rupeaa muistuttamaan afrikkaa aivan karmea paikka.

Äänestä

Älä pelkää, sua jäljitetään l o p p u n saakka

Äänestä
  • Muistakaa runkut kattoo Huutokauppakeisaria, Petkunmäen pariskunta voi ostaa teiltä vaikka äkeen.

    Äänestä

Iltakävelyllä vastaanottokeskuksen lähellä. Nättejä nuoria matu poikia ja helvetin lihavia suomalaisia seinäruusuja käsipuolessa. Aika säälittävä näky.

Lantasuomalainen. Eikös tuo nyt ollut melko rasistisesti sanottu suvakkivalaalta?

Huonoa Suomen kieltäkin vielä. Oikeaoppisesti se menee näin: Lantasuomalaiset (sekään ei ole oikea suomenkielen sana) jaksoivat aikansa mölistä toisillensa, mutta kun kukaan muu ei kuunnellut niin aivopiereskely on vääjäämättä vähentynyt.

Sosiaalitukien määrä on vähenemässä ja huonosti koulunsa käyneet suvakkivalaat ovat vielä helisemässä kun sossun tuet leikataan ja erivärisiä äpärälapsia ei voikkaan enää viedä päiväkotiin muiden hoidettavaksi kun siiderivalas metsästää uuden väristä isukkia.
Suvakkivalaat pakotetaan töihin.

Äänestä

Tyyntä myrskyn edellä

Äänestä
  • Toivottavasti myrskyt pysyvät merellä suhtaisen samanlaisina, oppivatpa uimaan jo merenylityksessä, ei tarvi mennä uimalaan sotkemaan... =D

    Äänestä

Suvakkinatsit on aika väsähtäneitä. Naamakirjaankaan ei enää tungeta suvakkikonsertteja ja suvakkirahankeräyksiä. Suvakit ovat kai heränneet todellisuuteen. Ylekin jo nimitti Välimeren ylittäjiä siirtolaisiksi. Seuraava askel on laiton siirtolainen, sitten laiton maahantunkeutuja ja sitten terroristi.

Äänestä
  • Saksakin on heräämässä todellisuuteen. Merkelin suosio on laskemassa ja AFD eli vaihtoehto Saksalle nousussa. Tämä on Euroopan yleinen suunta eli realismi on kasvamassa. Maahanmuutolla ei ratkaista 3000 miljoonan rutiköyhän ongelmat, vaan viemällä Euroopasta alikehittyneisiin maihin opetusta ja tekniikkaa. Euroopan islamisaatio huonoin mahdollinen vaihtoehto.

    Äänestä

  • Mutta elefantin muisti ei unohda!!!!

    Äänestä

Avauksen tekijä on varmaan kiihkohurri, joka halveksii suomalaisia ja suomalaisuutta.

Äänestä
  • Se on kontulassa asuva pelle.

    Äänestä

Ole nyt vi...n hurri jo hiljaa!

Äänestä

PERKELE!!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Schwarzenigger kirjoitti:

Räyhärasistit jakso aikansa mölistä toisilleen mutta kun kukaan muu ei kuunnellu niin aivopiereskely on vääjäämättä vähenemässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu