Prisman mainoksen tyttö on

ihan sinun tyttöystävän näköinen
152017
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Ai se Ruotsin kuningatar?

Äänestä

Mikä mainos?

Äänestä
  • Raitapaita tyttö.. Ollut myös näillä saiteilla tossa ylhäällä. Tänään tuli myös telkkarista se sama mainos. Sinivalkoraitainen pusero päällä. Nätti kun mikä.

    Äänestä

  • PyörinytJoKauan kirjoitti:

    Raitapaita tyttö.. Ollut myös näillä saiteilla tossa ylhäällä. Tänään tuli myös telkkarista se sama mainos. Sinivalkoraitainen pusero päällä. Nätti kun mikä.

    Ai ok.

    Äänestä

  • PyörinytJoKauan kirjoitti:

    Raitapaita tyttö.. Ollut myös näillä saiteilla tossa ylhäällä. Tänään tuli myös telkkarista se sama mainos. Sinivalkoraitainen pusero päällä. Nätti kun mikä.

    Niin se missä on joku tanskalainen näyttelijä.

    Äänestä

  • AiTelkkarissa kirjoitti:

    Niin se missä on joku tanskalainen näyttelijä.

    Eri värisiä raitapaitoja näin, sellaisia aika tiukkoja T-paitoja, raitaisia tytöillä... erivärisiä raitoja, sellaisia, vähän ihmettelin että mikähän tuo idea on nyt sitten.

    Mutta eri väriset raitapaidat, aika hauskoja sinänsä.

    Äänestä

:) Milloin se tulee ulos TV:stä? Aika paha..sun tyttöystävän näköinen.

Äänestä
  • Niin mikä mainos? Löysin jonkun Ruotsin kuninkaallis-mainoksen, onko se se?

    Äänestä

"with love from Denmark"

Äänestä

Oho, en ole kyllä nähnyt, se on nyt trendi kai sitten... raitapaidat sitten...

Näin kyllä kadulla jotain raitapaitoisia tyttöjä kaupungilla.

Valkoinen ja punainen raitapaita ja vielä silmän päälle lappu, melko varma merirosvon (eli ryyppy-johnnyn) merkki!

Äänestä

Birgitte Hjort Sorensen sen nimi oli. Ihan nättihän se.

Äänestä
  • Mutta niin mikä olisi nyt varmaan nätti puku tytöille kesällä: kunnolliset bootsit, pitkävartiset, satiininen minihame, alla tietysti bikinit jotta voi hyppiä rannalla hyvin niistä varusteista, toppina ehkä joku raita, joku oman värinen "raitapaita" :)

    Äänestä

  • Suomen bachelor kisaajahan se, melkein.

    Äänestä

  • väritvoiitsevalita kirjoitti:

    Mutta niin mikä olisi nyt varmaan nätti puku tytöille kesällä: kunnolliset bootsit, pitkävartiset, satiininen minihame, alla tietysti bikinit jotta voi hyppiä rannalla hyvin niistä varusteista, toppina ehkä joku raita, joku oman värinen "raitapaita" :)

    Mutta isäntä hermostuisi tyttöjen vaatesummista taas: miten jotkut kengät maksavat jo 300e noin... jotkut kengät :D

    Saappaat siis! Osta kumisaappaat vaikka nokialaiset ja voit lainata minultakin jotain vanhoja jos saappaat tarvitset... mutta... hohhoijjaaa.

    Äänestä

  • ... niin silloin isäntä sanoisi että: eikö sinulla ole jo joku sellainen kaveri jolla on kyllä rahaa ja jne, pyydä siltä vaikka kenkiä lainaksikin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TuliVainMieleen kirjoitti:

ihan sinun tyttöystävän näköinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu