Tänään se tapahtuu! Lyllerö pääsee hengailemaan pieneksi toviksi Valkoiseen taloon Suomen ulkopolitiikan johtajan seurueessa.
Siitä sitten ylpeänä kertomaan blogissa ja muistelmissa.
Siitä sitten ylpeänä kertomaan blogissa ja muistelmissa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Suuri kateus vallitsee näköjään siellä demukkaleirissä, kun ei ovet auenneet lyllertävälle läskihorohaloskalle, eikä hänen läskiperseen nuolija "Tuoliojalle"
Muistutan päivystävää persereikäpuolueen pelleä siitä, että Suomen sosialidemokraattiset PRESIDENTIT, PÄÄMINISTERIT JA ULKOMINISTERIT ovat vierailleet Valkoisessa talossa vuosien varrella aika monta kertaa useammin kuin lyllertävä paskakasa.
Demarit on valtionhoitajapuolue, perserei'ät puolestaan pelkkä päiväperho, jonka itsevaltainen ja narsistinen johtaja on päässyt elämänsä ensimmäisen ja ainoan kerran Valkoiseen taloon. Nauttikoon siitä nyt.
Toivottavasti Soini ei unohda kertoa, että hän oli mukana vain presidentin matkalaukun kantajana.
Katettu oma kaukalo keittiöön
Ihme etteivät turvamiehet estäneet Tim of Finlandin pääsyä.
Kuolasi peräreikä falskaten ja sotki paikat?