Siis ihan mielettömän paljon muistuttaa jotain filmitähteä:)! Katsokaa ihan oli ylivoimainen :)! https://m.youtube.com/watch?v=UiJLEh6_ax8
ELINA HOISKO ON MIELETTÖMÄN KAUNIS!!!!
8
363
Vastaukset
- mmamjdd
väärin. hoisko oli yksi huonoimmista. tavis naama.
- haiskoon
Peruspissishän tuo Hoisko on. En ymmärrä miten tuo on joidenkin mielestä niin ihmeellinen. Kamalan epäaidon näköinenkin. Missin pitää olla luonnonkaunis!
- Surullinenihailija
Todellinen kaunotar on.
Ja olisi menestynyt Miss Universum -kisoissa.
Miksi suomalaiset valitsijat eivät luottaneet suomalaiseen kaunottareen.
Elinassa kaikki kohdallaan!- veistoksellinen
Kiinnitin huomioni Elinaan. Erittäin veistoksellinen kasvojan luusto ja muoto. Olisi filmitähtiainesta jos sellainen ura kiinnostaisi.
- kuvottavaaa
Voi voi mitä vouhkaamista, meillä hoetaan kuinka jokainen on saman arvoinen ja yhtä kaunis, Jumalan luoma. Eikö tämä MJ ole uskovainen, mikä katkeruus akalla pukkaa kun pitää noin kylmästi käydä nuorta naista sättimään.
Tämä nainen nyt valittiin, annetaan hänen nyt nauttia elämästään koska tuntuu että tykkää tästä.
On paljon näitä tussukisoja joissa nainen esineellistetään täysin ja meidän
Naisasia unioni naikkoset miettivät vain omia titteleitään. Taistelevat viroista ja miehistä virkojen kahvoissa ;)
Nyt valittiin missi joka on sopiva juuri tähän Suomen poliittiseen tilanteeseen, me EMME OLE RASISTEJA viestitään nyt Afrikkaan saakka, että Suomi ei ole rasistinen maa. Tervetuloa kaikki te joilla on nälkä.
Seuraavaksi viisuvoittajaksi valitaan Euroviisuissa Venäjä tai Australia voittoon ja näin annetaan ymmärtää kuinka hyvin kaikki tällä pallolla onkaan.
Olemme suvaitsevaisia, samaa perhettä kaikki.
Ketään ei aseteta ulkomuodon, värin tai älykkyyden perusteella eri asemaan, olemme kaikki samanarvoisia.
Olemmehan? - Söpö_voitti
Kuvottavaa on tuon typerän rasisti-kortin vetäminen! Lola oli ja on edelleen upea rotunainen, eikä hänkään ole ihan eloveena, vai mitä? Uusi missi on söötti, varmaan sanavalmis jne. Mutta kaunein hän ei tuosta joukosta ollut. Tämä kuvakin virallisessa missi-instagramissa kertoo sen:
https://www.instagram.com/p/BEn1c71KdWp/?taken-by=misssuomiofficial
Mutta ehkä hänen haluttiin voittavan? Toivotaan, että missivuosi menee kuitenkin hienosti.
Elina oli kaikkein upein, ylväs ja korkeat poskipäät omaava kaunotar! Toivon hänelle kansainvälistä mallinuraa. - Voiettäolikaunisnainen
Hoisko olisi pärjännyt maailmalla! Aivan upea ja ylväs, hyvä iho ja aivan kaikki ! UPEA!!!!
- tolkujnnainen
Uusi missi on niin mitättömän näköinen, että ei kannata sponssata Universum kilpailuun. Siellä on jo näitä aasialaisia, ja jokainen kauniinpi kuin Miss Suomi 2016. Ellinoota olisi ollut aivan ehdoton suomineito.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1393095- 81686
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2221374Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701191- 441171
- 371051
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381032Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke133987- 47964
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.38918