Siis ihan mielettömän paljon muistuttaa jotain filmitähteä:)! Katsokaa ihan oli ylivoimainen :)! https://m.youtube.com/watch?v=UiJLEh6_ax8
ELINA HOISKO ON MIELETTÖMÄN KAUNIS!!!!
8
425
Vastaukset
- mmamjdd
väärin. hoisko oli yksi huonoimmista. tavis naama.
- haiskoon
Peruspissishän tuo Hoisko on. En ymmärrä miten tuo on joidenkin mielestä niin ihmeellinen. Kamalan epäaidon näköinenkin. Missin pitää olla luonnonkaunis!
- Surullinenihailija
Todellinen kaunotar on.
Ja olisi menestynyt Miss Universum -kisoissa.
Miksi suomalaiset valitsijat eivät luottaneet suomalaiseen kaunottareen.
Elinassa kaikki kohdallaan!- veistoksellinen
Kiinnitin huomioni Elinaan. Erittäin veistoksellinen kasvojan luusto ja muoto. Olisi filmitähtiainesta jos sellainen ura kiinnostaisi.
- kuvottavaaa
Voi voi mitä vouhkaamista, meillä hoetaan kuinka jokainen on saman arvoinen ja yhtä kaunis, Jumalan luoma. Eikö tämä MJ ole uskovainen, mikä katkeruus akalla pukkaa kun pitää noin kylmästi käydä nuorta naista sättimään.
Tämä nainen nyt valittiin, annetaan hänen nyt nauttia elämästään koska tuntuu että tykkää tästä.
On paljon näitä tussukisoja joissa nainen esineellistetään täysin ja meidän
Naisasia unioni naikkoset miettivät vain omia titteleitään. Taistelevat viroista ja miehistä virkojen kahvoissa ;)
Nyt valittiin missi joka on sopiva juuri tähän Suomen poliittiseen tilanteeseen, me EMME OLE RASISTEJA viestitään nyt Afrikkaan saakka, että Suomi ei ole rasistinen maa. Tervetuloa kaikki te joilla on nälkä.
Seuraavaksi viisuvoittajaksi valitaan Euroviisuissa Venäjä tai Australia voittoon ja näin annetaan ymmärtää kuinka hyvin kaikki tällä pallolla onkaan.
Olemme suvaitsevaisia, samaa perhettä kaikki.
Ketään ei aseteta ulkomuodon, värin tai älykkyyden perusteella eri asemaan, olemme kaikki samanarvoisia.
Olemmehan? - Söpö_voitti
Kuvottavaa on tuon typerän rasisti-kortin vetäminen! Lola oli ja on edelleen upea rotunainen, eikä hänkään ole ihan eloveena, vai mitä? Uusi missi on söötti, varmaan sanavalmis jne. Mutta kaunein hän ei tuosta joukosta ollut. Tämä kuvakin virallisessa missi-instagramissa kertoo sen:
https://www.instagram.com/p/BEn1c71KdWp/?taken-by=misssuomiofficial
Mutta ehkä hänen haluttiin voittavan? Toivotaan, että missivuosi menee kuitenkin hienosti.
Elina oli kaikkein upein, ylväs ja korkeat poskipäät omaava kaunotar! Toivon hänelle kansainvälistä mallinuraa. - Voiettäolikaunisnainen
Hoisko olisi pärjännyt maailmalla! Aivan upea ja ylväs, hyvä iho ja aivan kaikki ! UPEA!!!!
- tolkujnnainen
Uusi missi on niin mitättömän näköinen, että ei kannata sponssata Universum kilpailuun. Siellä on jo näitä aasialaisia, ja jokainen kauniinpi kuin Miss Suomi 2016. Ellinoota olisi ollut aivan ehdoton suomineito.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien2323384- 602925
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I262517Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk182482Työvoimatoimisto
Nyt kysyisin miksi pitää käydä työvoimatoimistossa paikanpäällä, kun he eivät muuta tee kuin laittavat koneelle uudet ve761993Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä851879Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro191835Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva401832Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.911682Mietin sua liikaa
Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli691033