Mä lopetan kans

vaik en oo polttanukaan ku kännissä, enkä sillä tavalla koskaan siitä riippuvaine ollutkaan, mut kuitenkii...
384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kannattaa lopettaa nyt, kun se yks on aloittanut. Siitä tulee hyvä olo itselle kun joku toinen epäonnistuu. Mut hei, sä alat lihoo, ellet laihduta samanaikaisesti

Äänestä

Kannattaa lopettaa jo ennen kuin edes aloitat.

Äänestä
  • Kyllä se pitää aloittaa, ennenkuin lopettaa. Muuten on maailmankirjat ihan sekaisin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juuuhyväidea kirjoitti:

vaik en oo polttanukaan ku kännissä, enkä sillä tavalla koskaan siitä riippuvaine ollutkaan, mut kuitenkii...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu