ei ole mitään koulutusta, ja sen huomaa. muutamaa poikkeusta lukuunottamatta. tänäänkin suljettuina, eikä eilen mitään kylttiä että tänään ovat kiinni. alaikäiset pelaavat, koneesen tulee vika niin vastaus on, että olen ollut vasta 1kk töissä, enkä tiedä mitä tehdä. myllyssä yksi j on tylyyden huippu, eikä sovi asiakaspalveluun. monopeliyhtiön rosvotuotolla pitäisi olla varaa kouluttaa henkilökuntansa aivan muuhun kuin netin katseluun.
pelaamoiden henkilökunnalle
monopolihuijaus
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
samaa mieltä. nuoret tytöt, ja vähän vanhemmatkin, nenä kiinni tietokoneessa alaikäisillä helppo livahtaa pelaamaan. jokaiseen peliluolaan tulee asentaa umpiovet, jos ei tänään niin viimeistään huomenna. samalla tulee poistaa kaikki pyydykset kauppakäytäviltä, jottei mummojen tarvitse jonottaa ruokakassia eu jonossa. seuraan läheltä kun ystäväni pelaa kaikki rahansa pyydyksiin. mikään ei auta paitsi koneiden poisto. missään muualla ei kaupoissa ole pelikoneita.
petkutus pelaamo olisi parempi nimi. ray valehtelee että kone palauttaa 90% ja vie 10%, vaikka todellisuudessa asia on päinvastoin.
kaikki helvetin koneet pitää poistaa kaupoista, ja piste.