Oon 03 tyttö ja siis en oo vielkää laittanu sormii pilluu. Mul on jo paljon häpykarvotusta en viitti vielä tän ikäsenä ajella. häpykarvotuksen takia en oikeen nää sinne. Mutta se ei ole ainoa ongelma vaa se että en uskalla laittaa sormia sinne koska pelottaa että se sattuu!
Sormet pilluu
03tyty
5660
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei satu tee ensin hitaasti
Ei satu,ja jos haluat mikä tekee hyvää,niin kokeileppa bide eli alapesusuihkua jos voit,suihkutat rauhassa,taikka sitten sormilla jos teet,hiero ensin laajemmalta alueelta,kyllä huomaat kun alkaa kostumaan,ja tiedät minne sormet menevät.Sulla pitäisi olla joku joka kertoisi tai näyttäisi miten voit itsesi kanssa nauttia.Koko kämmenellä ensin hierot alapäätä.Ja kun kiihotut,niin rohkaistut.T,nainen joka nauttinut nuoresta asti.
ei se tietenkään välttämätöntä ole, jos ajatellaan vain itsetyydytyksen kannalta niin veikkaan että vähemmällä pääsee kun vain klitorista hieroo tai suihkuttaa vedellä varovaisesti, kukin tietenkin määrittää sen mistä tykkään.
käsisuihkulla kun suihkuttaa suoraan klitoriksen kohtaan,hetki menee ja alkaa tehdä hyvää,antaa suihkun suihkuttaa,lopulta saa kyllä todella vahvan ja voimakkaan orgasmin,voi toki suihkulla ns runkata,painaa melkein kiinni alapäähän,ja sitten taas kauemmas.Tekee ihanaa.Oletko koklannut
ai että just toi suihkujuttu on aivan täydellistä. suosittelen kans "avaan" sun häpyhuulia etusormella ja nimettömällä ja sit keskarilla pyörittelet klittaa. samalla voit kattoo esim pornoo, mun suosikki on lesboporno vaik oonki hetero.