POISAJAN PALSTALTA KAIKKI

SUOMI-KANADA-PELIN AJAKSI. VAIN SÄÄLITTÄVÄT YKSILÖT KESKUSTELEE PALSTALLA 17.5. KLO 20.00-22.40
9111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

vähän niiko sä ookkona vähä säälitys

Äänestä

Älä huuda, ota capslock pois päältä. Suomi voittaa!

Äänestä

pelin päättyvän lukemiin 1-3

Äänestä

Minäkin olen odottanut tuota peliä, jännä nähdä miten käy.

Äänestä

Hauskaa peli-iltaa kaikille jotka peliä katsovat!

Äänestä

Veikkaisin että 2-1 Suomelle... mutta joo tyttöjen kampaamoihin ei ehkä kannata mennä huvikseen, poistavat vielä vahingossa hampaitakin, vahingossa.

Äänestä

Kanada!

Äänestä

VAIN SÄÄLITTÄVÄT KATTOO JÄÄKIEKKOA. SITÄ EES TAAS SINKOILEVAA MUSTAA KÖNTTIÄ.

Äänestä

Lätkää oon kattonu koko elämän sivusilmällä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HIITEENkaikki kirjoitti:

SUOMI-KANADA-PELIN AJAKSI. VAIN SÄÄLITTÄVÄT YKSILÖT KESKUSTELEE PALSTALLA 17.5. KLO 20.00-22.40

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu