Haminan läheltä uskovaa naista

Vaikka tämä ei ole treffi sivusto niin koitetaan.
Olisiko Haminan seudulla vapaana uskovaa vapaata naista n. 40-50v
Vapaalle miehelle?
11645
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kelpaako hakattu musliminainen?

Äänestä
  • Ja lisäksi pillu silvottuna

    Äänestä

Kyllä sieltä räkälästä löytyy joku moniongelmainen, joka uskoo mitä vaan.

Äänestä

Nakatappiin kun meet niin nainen varma siellä samat siideri valaat istuu iltaa ja voin sanoo et pesääkin saa ja monesti muna tulee nuhaseksi kun pillu värkit kipeenä aika usein mut ne hoituu nopeesti antipiooteilla

Äänestä
  • pienet on murheet sullakiii ja taitaa olla porttikielto päällä..

    Äänestä

Löytyyhän täältä.
Laitappa sähköpostiosoite, niin otan yhteyttä :)

Äänestä
  • Piilo homo hiljaa

    Äänestä


itekii oon yhtä vailla tasatunti

Äänestä

siis apua mitä vastauksia???!!mikä teitä oikein vaivaa??voisiteko vaikka katsoa peiliin....

Äänestä

haista paska

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sammss kirjoitti:

Vaikka tämä ei ole treffi sivusto niin koitetaan.
Olisiko Haminan seudulla vapaana uskovaa vapaata naista n. 40-50v
Vapaalle miehelle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu