Miehen ulkonäöstä vaan

Että sen pitäisi olla hyvän näköinen, muusta ei niin väliä.
4117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mutta niin, ei nyt klamydian-neitsyt-pikkupoikia sentään :D

Jos vie jonkun jollekin tykkäämälleen tytölle, paperiin maalattu naama, tässä olet sinä, maalasin tusseilla sinut tähän A4-paperiin itse.

Voisi olla hassu lahja jollekin tytölle, ehkä hyväkin sellainen, ainakin hauska.

Äänestä

Samaa mieltä rumat rumille & kauniit kauniille. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mielipidetämäkin kirjoitti:

Että sen pitäisi olla hyvän näköinen, muusta ei niin väliä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu