Huomeenhallitusoppi taas "IN"

Polvet lonksuu ja heikottaa mennä jonkun vl seuroihin,
"minutko ne käräytti"
4112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin kai sitten. Jos lestadiolaisten jauhot putsaamalla saadaan pedofilia- ja insestirikokset kartoitettua niinkuin ne Jumalan valtakunnassa eli Suomessa kuuluu kartoittaa Mesitaksen ja Kelperin sääntöjen mukaan niin kyllä jokainen joka on tietokonetta hipelöinyt kuuluu läpikotaisin syynätä nettihoitokokouksessa. Johanna Hurtig kun tykkää ihan kyttyrää Hurtta-lempinimestä.

Äänestä

Huoneenhallitusopillako ne taivaan kärryt kulkee??
Tarvinneeko edes laakereita rasvata??

Äänestä

Kalervohan otti neuvosta vaarin eikä nyt veljenä esiinnykään. Tuota huomeenhallitusta kummastelen. Huume, huomen, mitä yrität sanoa?

Äänestä
  • hometta ilmeisesti koko huoneentäyslaitahallitus- vai?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kenttäkuiskuu kirjoitti:

Polvet lonksuu ja heikottaa mennä jonkun vl seuroihin,
"minutko ne käräytti"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu