Narsistini ei osaa kokata!

Onko teidän narsuilla sama hommeli? Ei osaa tuo raukka vellihousu ees jauhelihakastiketta väsätä, mokomakin pikku paska.
5131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

wau tosi tasokasta

Äänestä

Minä poltin kattilan pilalle eilen. Olin niin keskittynyt tähän.

Äänestä

Olen huomannut tuon ja toinen on se, että tuo on huono sängyssä.

Äänestä

Sängyssä huono siinä mielessä,että siellä ollaan päivälleen,kellolleen,samalla kaavalla,tunteettomasti,rutiinin omainen tehtävä,ei mitään halailua,valmista odottaa toisen tehtävä aina aloite. Köyhää on narsistin rakastelu,ei ymmärrä reppana ottaa vastaan miten paljon olisi toisella annettavaa.Joka kerta jää toiselle vain kylmyys ja tyhjät kädet. Se empatian puute kun narsistilla on.

Äänestä

Vittu teillä on onnellinen tilanne, täällä Narsisti ilman Lähdettä ja valtakuntaa eli tuho on taattu :((( Antakaa nainen mulle tai yhteiskunta kärsii taaaaas :(((

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lissuli69 kirjoitti:

Onko teidän narsuilla sama hommeli? Ei osaa tuo raukka vellihousu ees jauhelihakastiketta väsätä, mokomakin pikku paska.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu