Kuka siellä ajeli pyörällä vappuna alastomana ja pääsi oikein iltasanomiin tarttis kuvaaja haastaa oikeuteen kun lehteen antoi vai mitä mieltä olette?
Alaston pyöräilijä
kaikkeakans
9
523
Vastaukset
- munatatu
Se oli gay pride kulkue ikaalisiin.
- Älyhoiälä
Mielestäni tälläiset ihmiset jotka ottaa toisesta kuvaa ja laittaa lehteen on joko pikkurahan puutteessa tai ei ole kaikki muumit kotona.
- janne.vaan
Kukas se pyöräilijä oli?
- eevako
Aatami lähti paratiisista
Vittuako se teille kuuluu?
- Voivoivitunvittu
Se oli pekka karel :D hahah
- tappi.takapuoli
Koskisen Sepeteus se oli. ja sillä siisti
Ruikkuperse asialla?
- artisti2020
Itse kävelin torilla pelkkää rabarberin lehti SEN suojana!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 841273
- 561228
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...321142- 601119
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39854Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.121729- 26674
Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55555Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d6820521- 12477