Kunpa tuntisin sinut

en ole nähnyt missään pitkään aikaan :(
6263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Enpä ole syyllinen ettei olla nähty erään miehen kanssa.. kyllä se tais olla lopullinen näkymättömyys loppuelämään silloin helmikuun vahinkonäkymisen jälkeen..

Äänestä

Kuinka pitkään aikaan?

Äänestä

Hmmm.... missä olet nähnyt hänet aikaisemmin

Äänestä

tuossa lähellä

Äänestä
  • suurpiirteisesti sanottu :D

    Äänestä

Niin, mutta kun se on totta.:) Aivan lähellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


öitäpu kirjoitti:

en ole nähnyt missään pitkään aikaan :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu