Meen saunaan ja

heitän mällit kiukaan päälle!!! Ette voi estää mua!!!
9161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Älä sotke. Joudut pesemään ne kivet.

Äänestä
  • No kusen sitten.

    Äänestä

  • taikakkaan kirjoitti:

    No kusen sitten.

    Ok. Eipä oo mun kiuas.

    Äänestä

  • mällialkaahaista kirjoitti:

    Ok. Eipä oo mun kiuas.

    Ootko varma?

    Äänestä

  • etvoitietää kirjoitti:

    Ootko varma?

    Aika varma. Mulla ei oo kiuasta.

    Äänestä

Oma häpiäs..

Äänestä

Ei saa raiskata. Vaatteet loppu.

Äänestä

X) Miksi estäisin.

Äänestä

Salmisen pojalla riittää voimia, joten dont worry..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ettemitenkään kirjoitti:

heitän mällit kiukaan päälle!!! Ette voi estää mua!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu