Lammaslauma

Vihaan lampaita ja olenkin aikonut avata sikafarmin!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sikateollisuus on mitätön laji. Kunhan ihmiskunta tästä hiukan pikku hiljalleen hiukkasen kehittyy, niin kaikki syövät soijaa ja ganjaa ja pelaavat vain fudista. Ganjastahan voi rakentaa myös koreja ja vaikka mitä hyödyllistä, mitä ei myönnetä, koska illuusio johtaa meitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rambo5 kirjoitti:

Vihaan lampaita ja olenkin aikonut avata sikafarmin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu