Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ajautua saunassa seksiin

Kuinka moni on viettänyt vastakkaista sukupuolta olevan kaverin kanssa iltaa ja mennyt saunaan? Ja yhdessä saunassa käydessä sitten kumpikin haluaa seksiä vaikka muuten se ei ole ollut mielessä.
Entä jos on vaikka kaveri pariskunnan kanssa saunassa, niin todennäköisesti siinä mietitään minkälaista olisi kokeilla kaverin omaa.
Entä jos mökillä käy saunassa sen nätin serkun kanssa, niin eikö siinä saa vähän pelehtiä. Tai ainakin pillua nuolla.
5250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

olen oman vaimoni kanssa ajautunut silloin kun lapset ei ole mukana paikalla saunassa ja itseä ei kiihota mikään muu kuin oma kaunis vaimoni ja hyi että kuinka joku voi edes ajatella oman sukulaisen kanssa hyi saakeli tai edes jonkun kaverin. kaveri on kaveri ja ei mitään muuta mielestäni. jätetään ne kaverit sikseen.

Äänestä

Todellakin katson kropan ja ja jos vaan näen vilauksenkin pesästä jos saunassa on naisia.
Kyllä sitä tulee mietittyä minkälaista olisi päästä kokeilemaan. Missä asennossa kukin nainen olisi parhaimmillaan.
Kyllä sitä tuli mökillä juhannus saunassa annettua käsi kaasua puolin jos toisin serkun kanssa. Ja varmaan edelleenkin jos yhdessä saunaan satutaan. Tosin nyt menisi kyllä todnäk loppuun asti. Ja mikäs siinä. Vähän itseäni nuorempi kaunis urheilullinen nainen. Keneltä se on pois jos vähän pidetään kivaa. Ja ei minulle olisi mikään ongelma maistaa kaverin naista esim saunassa jos tilanne vaikuttaisi siltä että on kaikille ok. Itseasiassa olisi varmaan todella kiihottavaa. En usko etteikö jokainen olisi joskus mielessään leikkinyt ajatuksella.

Äänestä

en ole leikkinyt ajatuksella koskaan että kaveria panisin tai jopa omaa serkkuani hyi olkoon.

Äänestä
  • Serkun kanssa taitaa jopa suomen lain mukaan mennä naimisiin

    Äänestä

kaveril kans;))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pannaansaunassa kirjoitti:

Kuinka moni on viettänyt vastakkaista sukupuolta olevan kaverin kanssa iltaa ja mennyt saunaan? Ja yhdessä saunassa käydessä sitten kumpikin haluaa seksiä vaikka muuten se ei ole ollut mielessä.
Entä jos on vaikka kaveri pariskunnan kanssa saunassa, niin todennäköisesti siinä mietitään minkälaista olisi kokeilla kaverin omaa.
Entä jos mökillä käy saunassa sen nätin serkun kanssa, niin eikö siinä saa vähän pelehtiä. Tai ainakin pillua nuolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu