OneCoin Tiedostus 6.0

OC-sioittaja

Nyt kannattaa sioittaa tulevaisuuden maksuvaluuttaan. Kohta aukeaa kauppa paikat ja Lontoon mega eventissä tulee huh huh uutisia.

Sitten kun pörssi aukeaa niin hinta nousee taivaisiin kun kaikki pääsee myymään kolikoita. Ehkä siellä voi myydä myös FirstCoinejakin. Kake kertoi että niidenkin arvo on noussut jo kahteen euroon.

Me sioittajat vaan rikastutaan ja mitään ette voi.

7

254

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mä SIOITAN kyllä shitcoiniin, se on mun valuutta!

    • GryptoKing

      Kuunnelkaa OC-sijoittajaa! Siinä vasta fiksu ka... ki... henkilö. Vaihtakaa suosiolla First-, Next- ja ThirdCoineihin. Eurot suoraan Euroiksi! Mitään ette voi! KRP suosittelee! Taatusti laitonta!

    • kellokoskella

      Lontoossa jos pienikin osa paljastuu että ei ollukaan valhetta ja kusetusta, niin voi sanoa jo ETTÄ HUH HUH...!!!

      Karavaani haukkuu ja koirat kulkeee!!!! Se on vaan up yours että haluaako rikastua!!

      • Monttu.auki

        Lontoon tapahtuman jälkeen lähes kaikilta suomalaisilta loksahtaa leuat pois paikoiltaan.


      • Maanjohtaja

        Harvemmin Suomalaiset ovat tottuneen näin hyvään tuottoon ostamalla paketin saa heti onecoin tililleen 50000-500000. On Ruja hieno ihminen.


    • Twocoin

      Lähetä mulle 2 egen kolikko, niin lähetän sulle 2kpl 50 sentin kolikoita.

      Näin tuplast rahasi kätevästi.

    • VantaanOraakkeli

      Onecoin vatipäät saa koko rahan edestä talouskoulutusta kantapään kautta ja Ruja nauraa koko matkan pankkiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      182
      1272
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      883
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      824
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      748
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      47
      684
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      247
      594
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      311
      580
    8. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      579
    9. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      550
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      51
      549
    Aihe