Skodia näkee paljon kuntosalien parkkipaikoilla

Etenkin näitten kalliiden kuntosalien parkkipaikoilla. Taitavat Skoda-ihmiset olla kovia kuntoilemaan?
17199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Skeidoja kuule näkee ihan joka paikassa. Ja sitä kuonaa joka niillä ajaa. Hyi vittu.

Äänestä

Kovin ovat timmissä kunnossa skodailijat. Varsinkin kauniita naisia näkyy Skodista nousevan kuntosalia kohti.

Äänestä
  • Varmaan nolottaa kun mies ei oo sen kummempaa työsuhdeautoa saanu.

    Äänestä

Saleilla rehottaa poikarakkaus.

Äänestä
  • Ne on niitä Bemarikuskien touhuja. Tosin ne eivät käy kuntosalilla vaan kyykyttävät bassot jytisten toisiaan.

    Äänestä

Urheiluseuroissa ja pukuhuoneissa on aina sellainen homoseksuelli väre

Äänestä

Pitää olla ruista ranteessa että jaksaa talvella pyörittää veiviä.

Äänestä

Se on sellainen sosiaaliluukun kustantama psyykkaus kuntoilu. Skodistia harmittaa niin paljon se skoda, että lääkäri on määrännyt ne purkamaan paineitaan kuntosalille. Kun rahaa ei ole, niin yhteiskunnan piikkiin. Muuten hakkaisivat kotonaan kaikkea mikä eteen tulee.
Hyvä se on että käyvät kuntosalilla pyörittelemässä silmiään. Samalla saavat vähän länsimaista käsitystä. Muunlainen liikuntamuoto olisi vodkapullo ja hiusten asettelu.

Äänestä

Aika moni skodisti onkin ihmetellyt ensi kertaa kuntosalille päästyään että miksi ihmeessä nämä porvarit tekevät siellä turhaa työtä kun jyryävät laitteiden kanssa. Mikseivät mieluummin vaikka kuoki ja työnnä kottikärryä.

Äänestä

Ovat menevinään aamulla töihin mutta menevätkin päiväksi kuntosalille.

Äänestä

Onpahan Skodan omistajilla rahaa ostaa kalliit kuntosalikortit.

Äänestä

Ei skeida jullit salilla käy.Korkeintaan pitkäaikaistyöttömät jullit käy hätäapu töissä siivoamassa.Muutoin skodan omistajat (eläkeläiset) pysyvät kotona..liisinki kipoilla ajelevat ei salilla käy.

Äänestä

Viisas ja järkevä ihminen pitää itsestään huolta ja tuo järkevyys näkyy usein myös elämän muissakin valinnoissa.

Äänestä

Pakkohan se on vähän huolehtia kunnostaan että jaksaa painaa kolmessa työpaikassa töitä niin pystyy (ehkä) maksamaan Skeidan osamaksuerät ajallaan!

Äänestä
  • Skodat ostetaan käteisellä.

    Äänestä

  • dippainssien.auto kirjoitti:

    Skodat ostetaan käteisellä.

    Niin kun ei ole luottotietoja

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


HuomionTehnyt kirjoitti:

Etenkin näitten kalliiden kuntosalien parkkipaikoilla. Taitavat Skoda-ihmiset olla kovia kuntoilemaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu