vaan liian erilaisia (hänen kanssaan), ensinnäkin työt vie kaiken sun ajan, mulle on ensinnäkin tärkeää että kaikki juhlapyhät; juhannukset ja joulut yms. ollaan yhdessä, sit sulla on niitä omia harrastuksia miljoonittain. Ja ylipäätään erilaiset kiinnostuksen kohteet.
Kyllä musta tuntuu että me olla
tätämieltäoon
11236
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
No mutta rupeen työttömäksi sitten. Lopetan harrastukset ja en enää näe kavereitani. Olen sitten kanssasi 24/7.
Tulisin hulluksi, jos mies kiehnäisi 24/7 nurkissa:D
Jos kuvailet miestä, niin kuulostaa täydelliseltä mieheltä:) Ei ole ikinä kotona, mikäs sen parempaa:) Tahtoo miehen, joka menee omiaan ja tulee silloin tällöin aina minun poukkuun, niin se riittää. Ei miehiä jaksa katella kovin kauaan:D
Etkö osaa arvostaa omaa aikaasi? Voisiko olla kyseessä läheisriippuvaisuus ongelma?
mutta rajansa kaikella!
Joillakin on myös työ, joka ajoittuu joskus myös pyhäpäiville.
muttei sentään aina.
Mitä sinä olisit valmis muuttamaan suhteen parantamiseksi? Tukahduttaminen ei nyt kyllä oo hirveen hyvä juttu. ;)
Oisko se mahdoton ajatus?.Itsestä kiinni, mitä jatkossa tekee.Harrastuksia eiole kovinpaljon,ja harrastaa voi yhdessäkin.
No tätä pitää nyt miettiä tarkoin...
Kyllä sininen tuntuu että: vaarallisen tummansinistä liikkeellä myrskynsilmässä.