jos kokeiltais skypeä

tekstiriitelyn sijaan?
10243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Laita viestillä oso ni skypessä nähdään

Äänestä

riidellä?

Äänestä

Käy mulle. Jätä mulle kontaktipyyntö.

Äänestä

Kaikkein mieluiten näkisin kyllä alkuun ihan kasvotusten....

Äänestä

mutta en minä uskalla sinne mennä :/

Äänestä

Kelle tää menee?

Äänestä

No niin kaikki skypeen än yy tee NYT

Äänestä

tuu skypeen oon kirjautunut sisään laita viestii tai soita

Äänestä

Ei onnaa vaimoke kumminkin änkee mukaan. Se oikein tykkää muista kakkosista. Viestittelyn vielä voi sanoa että kaverille. Mut jos Skype niin kiinni jäädään heti!

Äänestä

voi olla sovussa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


utstustustustu kirjoitti:

tekstiriitelyn sijaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu