Mitä mieltä olette ylipäätään siitä kun nykynuoret (ja ihan kaiken ikäiset) "kuivapanee" eli hinkkaa toisaan vasten ja suutelee altaissa? Onko se teidän mieletä ällöttävää vai suloista? Onko teillä omia kokemuksia tästä?
Vastaukset 3
Pienten lasten edessä se on sikamaista. mutta jos vain aikuiset näkee ihan ok. kateelliset valittaa aina.
- altaassahommiin
Suloistahan se on:D Itsekin tuntee ihan nuortuvansa kun seuraa sitä hommaa:D Minun puolesta aikuiset voisivat vaikka yhtyäkin julkisesti, jos ovat keskenään, mitäs häpeämistä siinä on!
- rennosti.m
Kyllä se kertoo siitä, että uusi sukupolvi on taas astetta vapaampi.
Muistan, kun viitisenkymmentä vuotta sitten vaihdoin kadulla kiihkeän suudelman vastavihityn vaimoni kanssa. Vastaantuleva perushappaman näköinen nainen sai lausuneeksi: "Maistuiko hyvälle?"
Nykynuoriso voi suudella ja jopa harrastaa seksiä ja saada orgasmejakin julkisesti. Mystiikka katoaa ja tilalle tulee luonnollinen yhteinen nautinto. Herttaista!
Sopii vanhemmillekin, yhteissaunomista, kiihottuneen vitun avaamista ja seisovan kyrvän näyttämistä, vieraankin nähden runkkaamista, kaikkea kaunista ja hyvää. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän48950Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15828Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl497779- 46707
- 42644
- 36586
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30586Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE169536Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530- 44480