Mitä mieltä olette ylipäätään siitä kun nykynuoret (ja ihan kaiken ikäiset) "kuivapanee" eli hinkkaa toisaan vasten ja suutelee altaissa? Onko se teidän mieletä ällöttävää vai suloista? Onko teillä omia kokemuksia tästä?
nykynuoret "kuivapanee" uimahallissa
3
1819
Vastaukset
Pienten lasten edessä se on sikamaista. mutta jos vain aikuiset näkee ihan ok. kateelliset valittaa aina.
- altaassahommiin
Suloistahan se on:D Itsekin tuntee ihan nuortuvansa kun seuraa sitä hommaa:D Minun puolesta aikuiset voisivat vaikka yhtyäkin julkisesti, jos ovat keskenään, mitäs häpeämistä siinä on!
- rennosti.m
Kyllä se kertoo siitä, että uusi sukupolvi on taas astetta vapaampi.
Muistan, kun viitisenkymmentä vuotta sitten vaihdoin kadulla kiihkeän suudelman vastavihityn vaimoni kanssa. Vastaantuleva perushappaman näköinen nainen sai lausuneeksi: "Maistuiko hyvälle?"
Nykynuoriso voi suudella ja jopa harrastaa seksiä ja saada orgasmejakin julkisesti. Mystiikka katoaa ja tilalle tulee luonnollinen yhteinen nautinto. Herttaista!
Sopii vanhemmillekin, yhteissaunomista, kiihottuneen vitun avaamista ja seisovan kyrvän näyttämistä, vieraankin nähden runkkaamista, kaikkea kaunista ja hyvää. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M827433Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044690Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn734638Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584140HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen714127Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333629Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e613045Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty652752Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401950- 471695