Nainen. Mä rakastan sua edelleen.

T nainen. Teit vain sen jäljen mun sydämeen. Haluat tai et enää, mutta... olet mun haave.
24666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Mun nimi alkaa t:llä kaipaan j miestä taidan olla rakastunut häneen.

Äänestä
  • Pitää paikkansa. En pääse koskaan yli sinusta. On se sitten hyvä asia tai ei, rakastan sinua.

    Äänestä

  • Ei se musta huono asia ole onko sun mielestä. Haluaisin jutella sun kanssa oikeasti. En mä sun kanssa mitään salasuhdetta halua jos nii oot luullut. Oot tärkeä.

    Äänestä

  • Ei ole. Aika ei muuta asiaa. Jutellaan vaan. En minäkään. Niin sinäkin. Aina.

    Äänestä

  • Kävitkö torstaina täällä vai oliko se kangastus?

    Äänestä

  • En käynyt. Sahasin metsää kovaa vauhtia.

    Äänestä

  • Okei no mikä sen sun naisen koko nimi on meen pesulle nyt

    Äänestä

  • Ei täällä voi koko nimiä kirjoitella. Vaikka mieli tekisi. Ja haluan suojella sinua. En halua sinulle pahaa. Päinvastoin.

    Äänestä

  • Täällä toinen t-nainen kaipailee j-miestä. Viimeksi näin hänet juuri viime torstaina, sitä edeltävästä kerrasta on jo hieman pidempi aika. Sitä ihmettelee miten sitkeitä ja voimakkaita tunteet voivat olla ihmistä kohtaan jonka kanssa ei ole juuri tullut juteltua ja välillä kohtaamisissa ollut pitkiä taukoja... Todellinen tunteiden, järjen ja tahtojen taisto..

    Äänestä

Jos toisesta tykkää ei aika tai tapahtumat sitä muuta.

Äänestä

Kelaan kaikkia miehiä läpitte ...
kuka kuka ???
Kauhheen vaikee ..tietää.
jos koskee minua
Toki on maailmassa montakin T naisia
...kuin Tina Turner ..double T

Äänestä

Miks et ota yhteyttä? Kai sulla mun numero on? Jos ei, nii netistä löytää. ;)

Äänestä

Voi sinä ihana mies oot vienyt mun sydämmen vuosia sitten jo.
Jos joskus yhteen päästään niin toivon ettei siihen mene pitkä aika niin oletko ajatellut montako lasta haluaisit?

Äänestä
  • Vuosia sitten? Ei me varmaa olla edes koskaan nähty?

    Äänestä

  • Montaks vuotta?

    Äänestä

Ihana olit T nainen - älykäs ja kaunis. Meillä oli pitkä tuttavuus, mutta ainakin oma rohkeuteni syvempään suhteeseen jäi puuttumaan - luuseri minä.

Äänestä
  • Jos mun kulti oot nii et ole luuseri. Voisiko se syvempi tuttavuus vielä olla mahdollista?

    Äänestä

Olet mun ajatuksissa edelleen.

Äänestä

T naisen rakkaus on häilyvä kuin veden pinta veneen kyljessä.
Ei siihen voi koskaan luottaa. Ei edes aamenen jälkeen.

Äänestä
  • Mistä tiiät?

    Äänestä

  • ootkovarma kirjoitti:

    Mistä tiiät?

    Jos se rakastaisi niin se tekis asialle jotain.
    Kun ei niin ei.

    Äänestä

Just. No mä en halua kuin Hoon ja aina en ole siitäkään ihan varma. Mutta tuskinpa mua tässä kaivataankaan, toivottavasti ei.

Äänestä

Jos olet J**a, mies, niin laita viesti asap T***a naiselle

Äänestä

Läp läp..rakastaja Nylkynen oli paras ..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedoksisullevaanniii kirjoitti:

T nainen. Teit vain sen jäljen mun sydämeen. Haluat tai et enää, mutta... olet mun haave.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu